Avcı'dan Sonra Torunoğulları'da Avrupa'ya Gidemedi

Beşiktaş'ın Avrupa Ligi macerası tüm hızıyla devam ediyor ancak takım yönetimi maceraya dahil olamıyor. Braga deplasmanına bu akşam çıkan takımın teknik direktörü Abdullah Avcı ve Futbol Şube Sorumlusu Erdal Torunoğulları maçı izlemeye gidemedi.

Avcı'dan Sonra Torunoğulları'da Avrupa'ya Gidemedi

Avrupa'nın en büyük futbol kulüplerini karşı karşıya getiren FIFA Avrupa Ligi'nde fırtınalar esmeye devam ederken, Türkiye'yi Avrupa'da temsil eden futbol takımımız Beşiktaş bu akşam Portekiz'de Braga deplasmanında sahaya çıktı. Karşılaşma için büyük bir tempoyla hazırlıklarını tamamlayan takımın yönetim ekibi ise maçı izlemek üzere Portekiz'e intikal edemedi.

Avcı'dan Sonra Torunoğulları'da Gidemedi

Beşiktaş'ın teknik adamı Abdullah Avcı, geçtiğimiz günlede yaşadığı sağlık sorunları sebebiyle Portekiz'de gerçekleşecek olan Avrupa Ligi karşılaşmasını izlemeye gidemeyeceğini açıklamıştı. Bu haberin ardından bir şok gelişme de bugün yaşandı. Bu akşam başlayan maçı izlemek üzere Portekiz'e gitmesi planlanan Futbol Şube Sorumlusu Erdal Torunoğulları, safra kesesi ameliyatı olacağı için Portekiz'e gidemedi. Beşiktaş'ta başkan değişikliğinden sonra yönetim kadrosuna dahil olan Erdal Torunoğulları'nın da deplasman maçına gidememesi taraftarlarda ve takımda moral düşüklüğüne neden oldu.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2019, 23:57

YORUM EKLE

Popüler Haberler