Aykut Kocaman Yeniden Fenerbahçe’ye mi Geliyor?

Son oynanan Krasnodar karşılaşmasında alınan sonuç sonrasında teknik direktör Dick Advocaat ile yollarını ayırma kararı alan Fenerbahçe ekibinin eski Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman ile yeniden görüşmekte olduğu iddiaları atıldı;

Aykut Kocaman Yeniden Fenerbahçe’ye mi Geliyor?

Spor Toto Süper Lig’de dördüncü sırada yer alarak zirveden uzaklaşmakta olan ve Beşiktaş ile puan farkı 10 olan Fenerbahçe, bu sezon çok büyük sıkıntılar yaşamakta. Uluslararası anlamda oynanan Krasnodar karşılaşması sonrası tunuvadan elenen ve faturayı teknik isime kesen sarı lacivertli ekibin Dick Advocaat yerine hangi teknik ismi dahil edeceği büyük bir merak uyandırmaktayken, şuanda Atiker Konyaspor’da teknik direktörlük görevi üstlenen ve eski Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman ile görüşmeler gerçekleştirildiği iddiaları atıldı.

Bu sezon Spor Toto Süper Lig’deki kötü gidişatın tek sorumlusu olarak Dick Advocaat görülmekteyken, son oynanan Krasnadar karşılaşması teknik ismin ayrılacağı iddialarını daha da güçlendirdi. Süper Lig’in favori takımlarından olan ve genel olarak şampiyonluk mücadelesi vererek ligde çok daha üst seviye bir oyun stili sergileyen Fenerbahçe ekibi, ne yazık ki bu sezon bundan çok uzak. Uluslararası anlamda yine de bayrağımızı dalgalandırmayı başararak ve de ülkemize çok büyük bir gurur yaşatarak temsil etmeyi başaran ancak bir favori takıma ve bir Fenerbahçe’ye yakışan bir oyun sergilenmemesi teknik ismin ayrılık sinyallerini daha da güçlendirdi.

Sezon Sonu Geleceği Tahmin Ediliyor

Fenerbahçe’de teknik direktörlük üstlendiği sıralarda büyük başarılara imza atmayı başaran Fenerbahçe ekibi, Aykut Kocaman’ı yeniden istiyor. Ortaya atılan iddialarda şuanda Atiker Konyaspor’da teknik direktörlük görevi üstlenen Aykut Kocaman ile prensip olarak bir anlaşmaya gidildiği iddia edilmekte. Son günlerde Atiker Konyaspor yönetimini eleştiren ve burada mutlu bir birliktelik sağlayamayan tecrübeli teknik ismin böyle davranışlarda bulunması Fenerbahçe’ye dönüş ihtimalini çok daha güçlendirmekte.
Dick Advocaat ile en kısa süre içerisinde ayrılmak isteyen ve bununla birlikte yeni teknik isim olarak Aykut Kocaman’ı düşünmekte olan sarı lacivertli ekibin, en kötü ihtimalle sezon sonunda Aykut Kocaman’ı yeniden renklerine katacakları yönünde iddialar atılmış durumda.
Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2017, 19:40

YORUM EKLE