Bafetimbi Gomis Galatasaray’a dönecek mi? Ocak 2019'da dönecek iddiaları

Ünlü yorumcu Ahmet Çakar ve Ümit Karan ocak ayı transfer dönemi için Galatasaray'ın eski yıldızlarından Bafetimbi Gomis'i değerlendirdi. Peki Gomis ocak ayı transfer döneminde Galatasaray'a dönecek mi? Detaylar haberimizde.

Bafetimbi Gomis Galatasaray’a dönecek mi? Ocak 2019'da dönecek iddiaları

Ocak ayı transfer dönemi yaklaştıkça olası isimler tartışılmaya ve netleşmeye başladı. Bu transfer dönemi için Galatasaray'ın eski oyuncusu ve futbol yorumcusu Ümit Karan, Gomis'i değerlendirdi. Ümit Karan bu konuda ''Gomis Galatasaray'a aşık bir adam, parayla pulla işi yok, taraftarı çok seviyor. Galatasaray'da ekmek parasına oynayabilecek vaziyette. Bence Ocak ayında Galatasaray'a dönecek'' dedi. 

Bafetimbi Gomis'in olası transferi ile ilgili yorumcu Ümit Karan Fransız futbolcunun her türlü fedakarlığa hazır olduğunu belirtti. Gomis'in Galatasaray'a taraftarına ve İstabul'a aşık olduğunu dillendiren Ümit Karan ''Parayla pulla işi yok. Galatasaray'da ekmek parasına oynayabilecek vaziyette. Bence Ocak ayında da dönecek. Falcao ve Gomis yan yana oynayabilir'' ifadelerini kullandı.

Gomis'in Galatasaray'la adının anılmasına Ahmet Çakar ise tepki gösterdi. '' Gomis Galatasaray'a kazık attı. 350 bin euro için Galatasaray'dan ayrıldı. Galatasaray'ın şu an içinde bulunduğu durumun sorumlusu Gomis'tir.Galatasaray'ı 25 milyon euroluk harcamanın içine soktu. Gomis kalsaydı, Diagne ve Falcao'ya o kadar para vermeyecekti.'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 08:56

YORUM EKLE