Başakşehir Derbi Sonrası Söylemleri İçin Abdurrahim Albayrak Hakkında Hukuki İşlemleri Başlattı

Medipol Başakşehir Spor Kulübü, Galatasay ve Fenerbahçe karşılaşmasının sonrasında Abdurrahim Albayrak'ın yaptığı açıklamalarla ilgili olarak TFF ve Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvuru yaptıklarını açıkladı.

Başakşehir Derbi Sonrası Söylemleri İçin Abdurrahim Albayrak Hakkında Hukuki İşlemleri Başlattı

Başakşehir spor Kulübü, Fenerbahçe - Galatasaray derbisinin ardından bir takım açıklamalar yapan Galatasaray yöneticisi Abdurrahim Albayrak ile ilgili TFF ve Cumhuriyet Başsavcılığına başvurulduğunu açıkladı.

Medipol Başakşehir Futbol Kulübü resmi sosyal medya hesabı Twitter Üzerinden konuyla yaptığı açıklamada "Türkiye Süper Ligi'nin 28. haftasında oynanan Fenerbahçe - Galatasaray derbi maçının ardından G.Saraylı bir yöneticinin kamuoyunun önünde kulübümüz hakkında asılsız iddiaları ve yapmış olduğu VAR açıklamasıyla ilgili kulübümüz, TFF ve Cumhuriyet Başsavcılığına gerekli hukuki işlemleri başlatmıştır" paylaşımını yaptı.

Galatasaray yöneticisi Abdurrahim Albayrak'ın VAR kayıtlarının elinde olduğunu yönünde ki açıklamalarına karşı cevap veren Göksel Gümüşdağ, "VAR kayıtlarını nasıl elde etti, açıklamak zorunda" diye konuşmuştu. 

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 18:41

YORUM EKLE