Başakşehir Martin Skrtel ile anlaşmaya çok yakın

Başakşehir Martin Skrtel ile anlaşmaya çok yakın! Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren başarılı savunma oyuncusu Turuncu-Lacivertli ekip ile görüştü.

Başakşehir Martin Skrtel ile anlaşmaya çok yakın

Fenerbahçe’de sözleşmesi sona eren ve yeni sözleşme yapılmayan Martin Skrtel için Başakşehir’in devrede olduğu öğrenildi.

Abdullah Avcı’dan boşalan teknik direktörlük görevine Okan Buruk’u getiren İstanbul Başakşehir, yeni sezonda da yine şampiyonluğa oynayan iddialı bir takım kurmak için kolları sıvadı.

Fenerbahçe ile bu sezon sonu sözleşmesi biten Martin Skrtel’i kadrosuna katmak isteyen Turuncu-Lacivertli İstanbul ekibi, oyuncunun takıma katılması için görüşmeleri hızlandırmaya başladı. Sezon bitiminden sonra iletişime geçen İstanbul ekibi ilk başta olumlu bir sonuç alamamasına karşın oyuncunun hala bir kulüp ile anlaşmamasından dolayı yeni bir teklif yapmayı planlıyor. Chedjou’nun takımdan ayrılması halinde mali açıdan da eli güçlenecek olan Başakşehir’in yıldız oyuncuya yeni ve güçlendirilmiş bir teklif yapması bekleniyor.

Arapları Reddetti

Sezonun bitmesi ile beraber Arap kulüpleri ile de görüşen başarılı savunma oyuncusu, görüşmelerin kendi isteği doğrultusunda gitmediğini ifade etmişti. Geçen günlerde menajerinin İstanbul Başakşehir ile görüştüğünü doğrulayan Skrtel, kısa süre içerisinde tercihini yapacağını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2019, 16:27

YORUM EKLE

Popüler Haberler