Başkan Fikret Orman Şenol Güneş'i İstifadan Vazgeçirdi

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Atiker Konyaspor karşılaşmasının ardından istifa etmeyi düşünüyordu fakat karşılaşma sonrasında soyunma odasına giden Başkan Fikret Orman'ın konuşması sonrasında istifa etmekten vazgeçtiği öğrenildi.

Başkan Fikret Orman Şenol Güneş'i İstifadan Vazgeçirdi

Beşiktaş-Atiker Konyaspor karşılaşmasında maçın son dakikasında Kagawa ile golü bulan siyah-beyazlı takım karşılaşmadan 3-2'lik galibiyetle ayrılsa da, tribünlerde ki taraftarların tepkisi devam etti. Karşılaşma bittikten sonra sahaya çıkan ve tribünlerden gelen 'İstifa' seslerine el sallayarak 'tamam' diyen Şenol Güneş, soyunma odasına girdikten sonra istifa etmeyi düşünüyordu. Güneş, Başkan Fikret Orman, Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil ve Futbol Takımından Sorumlu Yönetici Ahmet Kavalcı'nın soyunma odasına gelip yaptıkları konuşmanın ardından fikrini değiştirdiğini açıkladı. 

Fikret Orman ve yöneticiler, futbolculara son dakikaya kadar gösterdikleri mücadele için teşekkür ederek liderle aradaki puan farkına bakılmadan yarışa devam edilmesini istediler. Orman; "Futbolda her şey mümkün. Biz bütün maçlarımızı kazanarak ligi en iyi yerde bitirmeliyiz. Bu konuda size ve hocamıza güveniyoruz" diye konuştu.

Bu konuşmanın ardından Teknik Direktör İstifasını geri çektiğini ve istifa etmeyeceğini bildirdi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 20:34

YORUM EKLE