Beklenen İsim İçin Uçuk Bonservis

Galatasaray’da forma giyen 18 yaşındaki genç yetenek Ozan Kabak’ın dev kulüplerin radarında olduğu konuşulmaktaydı. Kabak’ın sözleşme fesih bedelinin 30 milyon Euro olacağı iddia edildi.

Beklenen İsim İçin Uçuk Bonservis

Henüz 18 yaşında olmasına rağmen büyüklerine taş çıkaran Ozan Kabak’ın değeri her geçen gün artıyor. Transferde rekor kıracağı ön görülen Kabak ile pek çok dev kulüp ilgileniyor. Roma, Inter, Manchester United gibi takımların ilgi odağındaki Kabak, sarı kırmızılı ekibin beklentilerini yükseltmesini sağladı. Sarı kırmızılı ekip ile 1.5 yıllık sözleşmesi bulunan Kabak ile devre arasında görüşüleceği öğrenildi.

Galatasaray ekibi devre arasında Kabak’ın maaşına zam yapacak ve sözleşmesine çıkış maddesi koyacak. Kabak’ın sözleşme fesih bedelini 30 milyon Euro olarak kayda geçeceği öğrenildi. Bir kulübün Kabak’ı 30 milyon Euro ödeyerek satın alması halinde, Kabak’ın ismi yurtdışına satılan en pahalı oyuncu olarak tarihe geçecek.

Kulübün Önereceği Rakamı Kabul Etmeye Hazırım

Genç yetenek Ozak Kabak’ın maaşına zam yapılacağı iddialarıyla ilgili her türlü şarta kabul olduğu açıklamasını yaptığı öğrenildi. İtalya’daki spor sayfalarında ise ülkenin dev kulübü Manchester City’nin Kabak ile ilgilendiği yazılmakta. Aynı zamanda Borissia Dortmund, Inter ve Sevilla gibi takımlar da genç yeteneği yakından takip ediyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 00:44

YORUM EKLE