Belhanda Gitmek İstemiyor, Galatasaray Yeni Planlar Yapacak

Bu yıl Süper Lig'de Galatasaray'ın ihtiyacı olan performansı ortaya koyan isimler arasında yer alan Belhanda'nın transferini düşünen Galatasaray'ın planları değişti. Oyuncu ayrılmak istemiyor.

Belhanda Gitmek İstemiyor, Galatasaray Yeni Planlar Yapacak

Bu sene Şampiyonlar Ligi'nde fırtınalar estiren Galatasaray yeni sezon için hazırlıklarını erkenden başlattı. Oyuncuları arasından transfer listesine aldığı isimler için çalışmaları başlatan Galatasaray, takıma gelecek olan taze kan için de geniş çaplı bir transfer operasyonunda. Bu planlar arasında bir tanesi ise daha yolun başında tutmadı. Sene başında Galatasaray'a oldukça fayda sağlayan genç futbolcu Belhanda'nın transferini düşünen Galatasaray, bu isteğini gerçekleştiremeyecek.

DÜNYA KUPASINDA BEKLENTİLERİN ALTINDA KALDI

FIFA 2018 Dünya Kupası'nda Fas'ı temsil eden başarılı 10 numara oyuncusu, Rusya'da istenileni veremedi ve Dünya Kupası karşılaşmalarını golsüz tamamladı. Galatasaray'ın Belhanda'nın Dünya Kupası'nda başarı elde etmesi ile değerinin artacağını ve tekliflerin artacağını düşünmesi ise ne yazık ki sadece düşünceyle kaldı çünkü oyuncuya takımın istediği seviyede teklifler gelmedi. Belhanda ise yaptığı açıklamalar ile konuyla ilgili son noktayı koymuş oldu.

Genç futbolcu, Galatasaray'dan gitmek istemediğini, Galatasaray'a Şampiyonlar Ligi'nde yer almak için geldiğini ve 4 milyon Euro teklif etseler dahi gitmek istemediğini söylüyor. Oyuncu, Sevilla teklifini reddettiğini ifade ettikten sonra Çin ve Katar'ın da olası tekliflerini düşünmediğini dile getiriyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 20:02

YORUM EKLE