Belhanda Reddetti, Fenerbahçe Atladı

Fransız spor basınında yer alan bir habere göre Galatasaraylı Younes Belhanda, Suudi Arabistan takımından gelen teklifi reddedince yerine Fenerbahçeli Giuliano transfer edildi.

Belhanda Reddetti, Fenerbahçe Atladı

Son günlerde takım içindeki hizipleşme ve gruplaşma ile spor basınında yer alan Galatasaray, bu olaylara ismi karışan Younes Belhanda'yı takımdan göndermek istiyor. Aldığı ücret için zam talep eden ancak istediği zammı alamayınca yönetimle zıt düşen Belhanda'nın transferi için menajeri harekete geçmişti. Fransız spor basınından alınan haberlere göre ise Belhanda'ya Suudi Arabistan takımı Al Nassr'dan teklif geldi ancak Belhanda teklifi reddederek Türkiye'de kalmak istediğini ve Galatasaray'da mutlu olduğunu dile getirdi. Fransız basını bu teklifin ve reddin detaylarını aktardı.

YERİNE GIULLIANO TRANSFER EDİLDİ

Suudi Arabistan ekibi Al Nassr'ın teklifini reddeden Younes Belhanda'ya finansal olarak çok büyük bir teklif sonulmuş. Yahoo Fransa'nın bi çalışanı olan Manu Lonjon tarafından ifşa edilen bu bilgiye göre Belhanda'nın teklifi reddedmesi üzerine Al Nassr, Fenerbahçe'nin Giuliano'sunu ekibine kattı. Fenerbahçe'nin an itibariyle başarılı oyuncunun satılması için Suudi Arabistan'lı Al Nassr ile temasa geçtiği ve görüşmeyi borsaya bildirildiği öğrenildi.

Fransız gazeteci Manu Lonjon, Galatasaray'da forma giyen Younes Belhanda ile olan yakınlığı ile tanınıyor. Zira geçtiğimiz günlerde Younes Belhanda, Instagram üzerinden yaptığı bir paylaşımda spor gazetecisi Manu Lonjon'u işaret ederek, onun aileden olduğunu beyan etmişti.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2018, 13:24

YORUM EKLE