Beşiktaş, Başakşehir ve Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi'nde rakipleri belli oldu

UEFA Avrupa Ligi'nde ülkemizi temsil edecek olan takımlarımız Beşiktaş, Başakşehir ve Trabzonspor'un karşılacakları takımlar ve yer alacakları gruplar belli oldu.

Beşiktaş, Başakşehir ve Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi'nde rakipleri belli oldu

19 Eylül-12 Aralık arasında oynanacak olan UEFA Avrupa Ligi'nde ülkemizi temsil edecek olan takımlarımız Beşiktaş, Medipol Başakşehir ve Trabzonspor'un yer alacakları gruplar ve karşılacağı rakipleri belli oldu. 

Monaco'da gerçekleştirlen ve sona eren kura çekiminde dördüncü torbada yer alan Trabzonspor, UEFA Avrupa Ligi C grubunda yer alacak. Trabzonspor bu grupta Basel, Krasnodar ve Getafe ile eşleşti.

Birinci torbada yer aldığı kura sonucunda ise K Grubu’nda oynayacak olan Beşiktaş’ın rakipleri ise Braga, Wolverhampton ve Slovan Bratislava oldu.

Medipol Başakşehir'in üçüncü torbada katıldığı kura çekimi sonucunda Başakşehir J Grubu’nda yer aldı ve rakipleride Roma, Borussia Monchengladbach ve Wolfsberger olarak belirlendi.

Futbolseverlerin merakla bekledikleri UEFA Avrupa Ligi 19 Eylül tarhinde başlayacak ve 12 Aralık tarihinde sona erecek. 

En son kupayı İngiltere ekibi Chelsea’nin müzesine götürdüğü UEFA Avrupa Ligi’nin finali ise 27 Mayıs 2020’de Polonya’nın Gdansk şehrinde oynanacak.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2019, 15:22

YORUM EKLE

Popüler Haberler