Beşiktaş Dünya Yıldızının Sözleşmesinin Uzatıldığını Resmiyete Döktü

Türkiye'nin en başarılı takımları arasında yer alan Beşiktaş'ta yıllardır çok başarılı işler çıkaran dünya yıldızı oyuncu Ricardo Quaresma'nın sözleşmesinin en az 3 yıllığına uzatıldığı bilgisi resmen KAP'A bildirildi ve başarılı oyuncunun sözleşmesi resmiyet kazandı.

Beşiktaş Dünya Yıldızının Sözleşmesinin Uzatıldığını Resmiyete Döktü

Portekizli dünya yıldızı yıllardır Süper Toto Süper Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Beşiktaş’ta forma giymekte. Takımda patlama gücü en yüksek olan oyuncular arasında yer alan ve bununla birlikte maçlarda yaptığı klas hareketlerle bütün taraftarların gözlerini doldurmayı başaran dünya yıldızı, takımın aldığı galibiyetlerde de çok etkili bir isim olarak çoğu zaman ismini geçirmeyi bilmekte. Takımın en başarılı oyuncuları arasında her zaman ismini geçirmeyi başaran yıldız futbolcunun Beşiktaş’ta sözleşmesinin uzatılacağı haftalardır gündemdeydi ancak henüz bu konuda net bir adım atılmamıştı. Büyük bir merakla başarılı oyuncunun sözleşmesinin uzatılması milyonlarca taraftar tarafından beklenmekteyken, dünya yıldızı Portekizli Ricardo Quaresma’nın sözleşmesinin 3 yıl daha uzatıldığı bilgisi aktarıldı. 33 yaşında olmasına rağmen fiziksel anlamda kendisinden daha genç olan rakiplerine taş çıkarmayı başaran ve bununla birlikte forma giydiği maçlarda yaptığı klas hareketlerle dünya yıldızı olmayı hak ettiğini açıkça gösteren dünya yıldızı, Beşiktaş’ın göz bebeği. Takımın aldığı galibiyetlerde çok büyük bir role sahip olan ve siyah beyazlı ekibin milyonlarca taraftarının gerçek anlamda gönülden sevdiği oyuncunun transfer detayları da netlik kazandı.

Bir Sıkıntı Yaşanmazsa En Az 3 Yıl Daha Beşiktaş Forması Giyecek
Takımın başarılı oyuncularından dünya yıldızı Ricardo Quaresma’nın en az 3 yıl boyunca takımda mücadele vereceği belirtilmekte. 3 yıllığına imzalanan sözleşme ile ilgili detaylarda ise başarılı oyuncunun 2019 sezonu sonuna kadar 2.100.000 Euro garanti ücret alacağı belirtilmekte. 2019-2020 sezonunda ise başarılı oyuncunun 1.750.000 Euro garanti ücret alacağı ve bunun yanı sıra başarılı oyuncunun her maç başı 4.000 Euro gibi bir para alacağı belirtilmekte. Takımda sakatlık veya herhangi bir sorun yaşamadığı zaman as kadroda forma giyen ve takımın aldığı galibiyetlerde başardığı işlerle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yıldız oyuncunun tartışmasız başarılı bir performans sergileyeceği düşünülmekte.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2017, 12:17

YORUM EKLE