Beşiktaş'ın yeni sezon formaları lansman yapılamadan sızdı!

Beşiktaş'ın yeni sezon formaları sızdı! Forma lansmanı henüz yapılmamış olan Siyah-Beyazlı ekibin yeni sezon formaları internette bir hata sonucu paylaşıldı.

Beşiktaş'ın yeni sezon formaları lansman yapılamadan sızdı!

Yeni sezonun başlamasına az bir süre kalırken taraftarlar tarafından en çok merak edilen konulardan bir diğeri ise şüphesiz kulüplerin yeni sezon formaları. Üç büyüklerden Beşiktaş’ın yeni sezon forma lansmanları henüz yapılmamış olmasına rağmen kulübün yeni formaları intenete sızdı.

fforma

Geçtiğimiz hafta Cuma günü Beşiktaş’ın formalarını tasarlayan firmanın intenet sitesinde yeni sezon formaları yanlıkla satışa sunuldu. Almanya e-ticaret sitesinde satışa konulan yeni sezon formaları yapılan hatanın farkına varılması sonucu intenet sitesinden kaldırıldı. Bu hata ile küçük çaplı bir kriz yaşanmasının ardından formaların satışlarının durduğu açıklanmıştı. Lansmandan önce intenete sunulan formaların satışına başlanmamasına rağmen formaların görselleri intenete sızmış oldu.

forma

Daha bu hata unutulmamışken bu sefer ise Siyah-Beyazlı ekibin üçüncü formasının görselleri intenete sızdı. Mor olduğu iddia edilen formanın intenete sızmasının ardından taraftarların mor renk forma konusunda ilgileri merak uyandırdı.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2019, 16:24

YORUM EKLE

Popüler Haberler