Beşiktaş’ta Abdullah Avcı ile Prensipte Anlaşma Sağlandı

Beşiktaş’ta Abdullah Avcı ile prensipte anlaşma sağlandı! Beşiktaş’ta sezon sonunda Şenol Güneş’ten boşalacak teknik direktörlük koltuğuna aday Abdullah Avcı oturacak. Siyah beyazlı ekip Abdullah Avcı ile bir görüşme yaptı ve prensip anlaşması sağlandı.

Beşiktaş’ta Abdullah Avcı ile Prensipte Anlaşma Sağlandı

Beşiktaş’ta Şenol Güneşli Yıllar Sona Eriyor!

Beşiktaş’ın başında 4. senesini geçiren ve bu 4 seneye iki şampiyonluk sığdıran Şenol Güneş, Spor Toto Süper Lig’in sona ermesi ile birlikte siyah beyazlı ekipten ayrılacak. Şenol Güneş’ten boşalan koltuğa Abdullah Avcı’nın oturacağı söyleniyor.

Yazılan haberlere göre Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü şu anda Başakşehir’i çalıştıran Abdullah Avcı olacak. Teknik direktör arayışını sıklaştıran Başkan Fikret Orman ve kurmayları, rotayı Abdullah Avcı’ya çevirdi. Takımı yeni sezonda deneyimli bir isme emanet etmek isteyen Orman, ilk olarak Mircea Lucescu ile anlaştığına dair haberler çıkmıştı. Ancak Fikret Orman, daha önceden de takımın başında görmek istediği Abdullah Avcı ile ilk temas kurdu ve bir görüşme gerçekleştirdi.

Prensip Anlaşması Yapıldı

Yapılan görüşmeler sonrasında Abdullah Avcı ile prensip anlaşması yapıldı. Başakşehir’de kupa zaferi yaşayamamış olsa da, takıma oyun yapısı ve rekabet kazandıran Avcı’nın yönetime ayrılmak istediğini bildirdiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2019, 14:22

YORUM EKLE