Cristiano Ronaldo'dan Alkışlanacak Hareket! Ramazanda da Filistin İçin 1,5 Milyon Euro Yardım Yolladı!

Dünya çapında büyük bir üne sahip süper futbolcu Cristiano Ronaldo Ramazan’da Filistinlileri Unutmadı! Ünlü futbolcu Filistinlilere iftar için 1.500.000 Euro yardım gönderdi…

Cristiano Ronaldo'dan Alkışlanacak Hareket! Ramazanda da Filistin İçin 1,5 Milyon Euro Yardım Yolladı!

Cristiano Ronaldo Ramazan’da Filistinlileri Unutmadı!

Dünya çapında büyük bir üne ve başarı serüvenine sahip olan Cristiano Ronalda şu anda futbolculuk kariyerine İtalyan devi Juventus kulübünde devam etmekte.

Daha önceden Filistinlilere yapmış olduğu yardımlarla tüm Müslümanların takdirini toplayan Ronaldo, bir iyiliğe daha imza attı. Filistin’deki Müslümanlara Ramazan’da iftar yapabilmeleri için 1.500.000 Euro gönderen Ronaldo, daha önceden yine aynı miktarda parayı Filistinli çocuklar için göndermişti.

Cristiano Ronaldo, geçmişte kazanmış olduğu ve Dünya’nın en değerli başarılarından biri olan Altın Ayakkabı ödülünü satışa çıkarmış, buradan gelen parayı Filistinli çocuklara göndermişti.

Formasını İsrailli Futbolcuya Vermemişti

İsrail tarafından Filistinlilere yapılanları çok açık bir şekilde kınayan Cristiano Ronaldo, Portekiz ile İsrail arasında oynanan futbol müsabakasından sonra formasını isteyen İsrailli futbolcuyu gerçi çevirmişti ve formasını ona vermemişti. Ronaldo bu davranışı ile tüm Müslümanlar tarafından destek gördü.

Ayrıca Ronaldo, babası ve annesini bombalı saldırıda kaybetmiş Haydar Mustafa ile buluşmuştu ve onunla özel olarak ilgilenmişti.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2019, 19:27

YORUM EKLE

Popüler Haberler