CSKA Moskova'nın yıldızı Nando De Colo'nun yeni takımı Fenerbahçe Beko

Fenerbahçe Beko basketbol takımı, CSKA Moskova'dan ayrılan Nando De Colo transferini bitirmekte sona yaklaştı. Küçük detayların konuşulduğu transferle ilgili tüm detaylar..

CSKA Moskova'nın yıldızı Nando De Colo'nun yeni takımı Fenerbahçe Beko

Geçtiğimiz sezon EuroLeague'de CSKA Moskova ile şampiyonluk sevinci yaşayan  CSKA Moskova'nın yıldız oyuncusu Nando De Colo, Fenerbahçe Beko'ya transfer olmaya hazırlanıyor.


NBA'da kalmak için Toronto ile görüşen fakat oradan beklediği sözleşme teklifini alamayan De Colo, Fenerbahçe Beko ile görüştü. Aynı sözleşme şartlarını Fenerbahçe'ye de sunan başarılı oyuncu ile kulüp arasında taraflar neredeyse anlaşmak üzere.


Guduric ve Melli'nin NBA'e gitmesi sebebiyle yaklaşık 4 milyon dolarlık bir maaş boşluğu bulunan Fenerbahçe Beko, Nando De Colo'nun talep ettiği parayı karşılayabileceği öğrenildi.

Nando De Colo, sadece Fenerbahçe Beko'nun değil bir diğer Avrupa devi Real Madrid'in de transfer listesinde yer alıyor.

Öte yandan, Real Madrid'in de transfer listesinde yer alan Nando de Colo için Valencia kulübü de resmi bir açıklama yaptı ve bu transfer için kendilerinin de devrede olabileceğini duyurdu. 

Valencia'nın kulüp direktörü Paco Raga, Nando de Colo'nun İspanya haklarına sahip olduklarını ve Real Madrid'in olası bir teklifine karşın hamle yapacaklarını ifade ederek; "De Colo'nun haklarına sahibiz ve Real Madrid bir teklif yaparsa biz de devreye gireriz, De Colo'nun haklarından vazgeçmeyeceğiz" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2019, 23:57

YORUM EKLE

Popüler Haberler