Denizlispor'un Banka Hesaplarına Bloke! Denizlispor Hesaplarına Neden Bloke Konuldu! 12 Bin TL'lik Senet!

Birinci lig ekiplerinden Denizli Spor zor günler geçiriyor. Takımın geçmiş yıllarda bir restoranta 12 bin liralık senet verdiği, restorant sahibinin ise alacağını tahsil edemediğini gerekçe göstererek avukatı aracılığıyla Denizlispor kulübünün banka hesaplarına haciz işlemi başlattığı iddia ediliyor. İşte detaylar…

Denizlispor'un Banka Hesaplarına Bloke! Denizlispor Hesaplarına Neden Bloke Konuldu! 12 Bin TL'lik Senet!

Türk futbolunda birçok takım zor süreçlerle boğuşurken son olarak Denizli Spor zor zamanlardan geçiyor. 1. Lig ekibinin hesaplarına borcunu ödeyemediği gerekçesi ile hacız geldi. Takımın bir restoran ta 12 bin liralık senet verdiği, restorantın ise alacağını tahsil edemediğini gerekçe göstererek avukatı aracılığıyla Denizlispor kulübünün banka hesaplarına haciz işlemi başlattığı iddia ediliyor. Olayın duyulması ile birlikte kulüp yöneticilerinin ne yapacağı merak konusu?

Denizlispor’dan konuyla ilgili yapılan açıklamada eski başkanlardan Mehmet Özsoy’un 2014 yılında 12 bin liralık senet verdiği bir restoranın, alacağını tahsil edemediğini gerekçe göstererek avukatı aracılığıyla kulübün banka hesaplarına haciz işlemi başlattığı aktarılıyor. Kulübün banka hesaplarının, 12 bin liralık senet ve faizlerinden dolayı 19 bin liralık haciz işlemi gerekçesiyle bloke edildiği de gelen bilgiler arasında.

Konuyla ilgili görüşlerine yer verilen kulüp başkanı Ali Çetin ise, banka hesaplarına gelen haciz nedeniyle işlem yapamaz hale geldiklerini vurguladı. Tüm şehrin bağış kampanyaları ile kulübe destek olduğunu ifade eden Çetin, “Dönemde bu tür haciz işlemleri bizleri derinden üzmektedir. İsimler gelip geçicidir. Aslolan Denizlispor’dur. Kimse Denizlispor’a bu şekilde zarar veremez. Elimizden geleni yapacağız ve bu sıkıntıları aşıp Süper Lig’e çıkacağız.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2019, 23:50

YORUM EKLE