Dorukhan Toköz'den sakatlığıyla ilgili açıklama

Siyah beyazlı formayla ligin 7. haftasında oynanan Alanyaspor karşılaşmasında sakatlanan Dorukhan Toköz’den sakatlığıyla ilgili açıklama geldi. Ağır bir sakatlık geçiren ve uzun süre sahalara olamayacak olan Dorukhan Toköz, ameliyatının iyi geçtiğini ve sahalara dönmek için elinden geleni yapacağını belirtti.

Dorukhan Toköz'den sakatlığıyla ilgili açıklama

Beşiktaş’ın Aytemiz Alanyaspor ile oynadığı karşılaşmada sakatlanarak oyundan alınan Dorukhan Toköz’den, sakatlığıyla ilgili açıklama geldi. Ağır bir sakatlık geçiren ve 6 ila 7 ay sahalardan uzak kalacak Dorukhan Toköz bugün ameliyat edildi.

Genç futbolcu ameliyatının ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Ameliyatın iyi geçtiğini belirten Toköz, sağlıklı bir şekilde tekrardan sahalara dönmek için elinden geleni yapacağını belirtti.

Sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlanan Dorukhan Toköz şunları söyledi:

"Öncelikle aileme, hocalarıma, başkanıma, yönetim kurulumuza, yakınlarıma, yanımdan ayrılmayan telefonumu susturmayan dostlarıma, doktorum Sarper Çetinkaya’ya, takım arkadaşlarıma, milli takımımıza ve futbolcu dostlarıma, ülkemizin güzel camialarına, mesaj atan güzel dileklerde bulunan, dua eden taraftarımıza ve sayısız güzel insana ayrı ayrı sonsuz teşekkür ederim. İyi ki varsınız, beni daha güçlü kılıyorsunuz, tek tek cevap veremediğim için üzgünüm. İnşallah eskisinden daha iyi bir şekilde döneceğim, en azından dönmek için her şeyimi vereceğim. Sizlere bunun için söz veriyorum. ’Sizin hayır sandığınızda şer, şer sandığınız şeyde hayır vardır, Allah bilir, siz bilemezsiniz’ kendinize iyi bakın, görüşmek üzere."

Dorukhan Toköz

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 13:05

YORUM EKLE

Popüler Haberler