Eljif Elmas'a İngiltere Yolcusu mu? Eljif Elmas İngiltere'den Teklif Var mı? Ne Kadar Teklif Geldi

Fenerbahçe'nin gözde oyuncusu Eljif Elmas'ın transferi hakkında büyük söylenti! Gerçekten Eljif Elmas'ı İngiltere istiyor mu? Son dönemde Elmas adına çıkan söylentiler büyük ilgi uyandırdı.İngiltere takımlarının Eljif Elmas'ı istemesi üzerine haber yazarı Levent Ümit Erol'dan çarpıcı açıklamalar geldi."Külliyen yalan aklını oynatır çocuk!"

Eljif Elmas'a İngiltere Yolcusu mu? Eljif Elmas İngiltere'den Teklif Var mı? Ne Kadar Teklif Geldi

Bu sezon oynadığı maçlarda yaptıklarıyla kısa sürede Fenerbahçe'de ilk 11'in vazgeçilmezi olan Eljif Elmas'a dev bir kulüp gözlerini dikti.

İngilteren'nin gözde kulüplerinden Tottenham'ın, Makedon oyuncuyu renklerine katmak için Fenerbahçe'nin sınırlarını zorlayacağı ortaya atılmış Tottenham'ın bu transfer için yaklaşık 20 milyon Euro'ya yakın bir bedelle Fenerbahçe'ye teklifte bulunacağı ilgi konusu olmuştu.

Geçtiğimiz günlerde Leicester City'nin Fenerbahçeli Eljif Elmas için 30 milyon sterlin teklif ettiği haberleri spor medyasında yankı buldu.

Levent Ümit Erol bu iddialara çarpıcı açıklamalarda bulundu."Yalan değil. Külliyen, mega yalan" diye konuşan  Levent Ümit Erol sözlerine "Bugün Eljif'e desen 'Sen 30 milyon sterlin eder misin?' aklını oynatır çocuk" diyerek ilginç sözler söyledi.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 14:54

YORUM EKLE

Popüler Haberler