Emre Belözoğlu'na tuvalet fırçası tutan kişinin kim olduğu belli oldu!

Milli Takım kaptanı Emre Belözoğlu'na tuvalet fırçası tutan kişinin kim olduğu belli oldu. Kaptan'a tuvalet fırçası uzatan 26 yaşındaki Belçika vatandaşı Corentin Siamang'ın akli dengesinden şüphe ediliyor.

Emre Belözoğlu'na tuvalet fırçası tutan kişinin kim olduğu belli oldu!

A Milli Futbol Takımı kaptanının Emre Belözoğlu’na tuvalet fırçası uzatan ve akıl sağlığından şüphe edilen Belçikalının, kendini kayıt altına aldığı sırada tuvalet fırçasını ağzına sokmaya çalıştığı görüldü. Tuvalet fırçası uzatan ismin Corentin Siamang isimli 26 yaşında ve Belçika vatandaşı olduğu öğrenildi. Akıl sağlığından şüphe edilen genç, İzlanda’dan ülkesine dönerken Milli Takım’la karşılaşarak bu hareketi yaptığını dile getirdi.

Gazeteci Taklidi Yaptım

Siamang, Facebook hesabından paymış olduğu ve kısa süre sonra sildiği paylaşımda; Belçika’da uçağını beklediği sırada Türkiye Milli Takımı’nın havaalanına geldiğini duyduğunu ve bulaşık fırçasıyla gazeteci taklidi yapmaya karar verdiğini söyledi. Milli Takım kaptanıyla röportaj yapabilmek için güvenlik tarafından fark edilmemeyi başardığını anlatan 26 yaşındaki Belçikalı genç, bulaşık fırçasıyla yaptığı hareketin bütün Türkiye televizyon kanallarında ve Türk medyasında yayınlandığını söyledi.

Olayın Dışişleri Bakanı’na ve taraftarlara kadar ulaştığını söyleyen akli dengesinden şüphe edilen genç ‘’Kaptanlarına tuvalet fırçası uzatmamı kabul edilemez ve utanç verici buldu ve sosyal medyada beni aramaya koydu. Takım oyuncularının üç saat beklemelerinin benimle bir alakası yok.’’ diye konuştu. Elinde bulunan fırçanın tuvalet fırçası değil, bir bulaşık fırçası olduğunu konuşan Siamang, bunu bir mizah olduğunu aktardı ve yaklaşmasını engelleyecek bir kanunun da olmadığını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 22:33

YORUM EKLE

Popüler Haberler