Erzurum Cephesinden Karşılaşma Öncesi Brifing

Spor Toto Süper Lig’in 16. haftasında karşı karşıya gelecek Fenerbahçe-Büyükşehir Belediye Erzurumspor karşılaşması öncesi teknik direktör Mehmet Özdilek konuştu. Özdilek, karşılaşmanın alt sıraları ilgilendirdiğini kaydetti.

Erzurum Cephesinden Karşılaşma Öncesi Brifing

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Fenerbahçe ile oynanacak müsabaka hakkında konuştu. Karşılaşmanın ligin alt sıralarındaki takımlar için önemli olduğunu anlatan Özdilek, zor bir maç olacağını anlattı. Kaybedilen puanların telafi edilmeye çalışıldığını konuşan Özdilek, bitiricilikte sıkıntı yaşadıklarını dile getirdi. Aynı sıkıntının Fenerbahçe için de söz konusu olduğunun altını çizen teknik direktör, Ersun Yanal ile ilgili de konuştu.

Ersun Yanal’ın Fenerbahçe’ye gelmesinin olumlu etkileri olup olmayacağını bilmediğini söyleyen teknik isim, Yanal’ı iyi tanıdığını paylaştı.

Deplasmanı Avantaj Haline Getirmeliyiz

Deplasman müsabakalarının artıları ve eksileri olduğundan söz eden tecrübeli isim, koşu takımının koşu kalitesinin iyi olduğunu anlattı. Özdilek, mücadele gücünün yüksek olduğunu ve bunlardan ödün vermeden iyi bir maç geçirmek istediklerini vurguladı.

Erzurumspor’un deplasmanlarda önemli başarıları olduğunu konuşan Özdilek, bu maçta puan veya puanlar almak istediklerini anlattı. Fenerbahçe’ye sonsuz saygı duyduklarından da söz eden teknik isim, aynı saygının karşı taraftan da beklendiğini değerlendirdi. Oyun planında değişikliklere gidilebileceğinden de bahseden tecrübeli adam, maçtan istedikleri sonucu alacaklarına inandığını anlattı.

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2018, 21:02

YORUM EKLE