Espirili Dille Teknik Direktörlük Talebi

Türkiye’de yıllardır pek çok takımda teknik direktörlük görevini üstlenen Yılmaz Vural, espiritüel bir dille Fenerbahçe Teknik Direktörlüğü talebini yineledi.

Espirili Dille Teknik Direktörlük Talebi

Yıllardır Fenerbahçe’yi çalıştırma talebinde bulunan çok sevilen teknik direktör Yılmaz Vural, Fenerbahçe’ye doğrudan mesaj verdi. Şuana kadar pek çok takımı çalıştıran ve pek çok takımı Süper Lig’e çıkarmayı başaran Vural, çıktığı televizyon programında kahkahaya boğdu.

Beni hiç merak etmiyorsunuz ifadeleriyle sarı lacivertli ekibe esprili bir dille sitem eden Vural, hem stüdyoyu hem de izleyicileri kırdı geçirdi. Zaman zaman sinema filmlerinde, dizilerde ve televizyonda görülen ünlü teknik direktör Yılmaz Vural, Türkiye’nin kalbini fethetmiş bir isim.

733 Müsabakada Aktif Görev Aldı

Şuana kadar 28 kulübü çalıştıran Yılmaz Vural, kariyeri boyunca 733 maça çıktı. Karşılaşmaların 282’isinden galip gelmeyi başaran Vural, 280 mağlubiyet ve 171 beraberlik almıştır. Şuana kadar Almanya’da ve Türkiye’de pek çok kulübü çalıştıran Vural, evli ve üç çocuk babasıdır.

Geçmişte Sivasspor’da profesyonel kariyerine başlayan Vural, Ankara Demirspor’da profesyonel futbol kariyerini noktaladı. Kariyerinin devamında Almanya’da şansını deneyen Vural, burada pek çok takımı çalıştırmış ve çok büyük başarılara imza atmıştır.

Kariyerinde pek çok defa başarı kazanan Vural, Süper Lig’in başarılı takımlarından Antalyaspor’u da çalıştırmıştır.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2018, 21:50

YORUM EKLE