Fatih Terim'den Gala Gecesinde 5 Yıllık Yeni Galatasaray Sözleşmesi

Galatasaray’ın şampiyonluk kutlamaları sırasında kulüp başkanı Mustafa Cengiz, Fatih Terim ile ilgili olarak aldıkları kritik bir kararı açıkladı. Fatih Terim 5 Sene Daha Galatasaray’da! Fatih Terim taraftarların gözü önünde mukaveleyi imzaladı…

Fatih Terim'den Gala Gecesinde 5 Yıllık Yeni Galatasaray Sözleşmesi

Fatih Terim 5 Sene Daha Galatasaray’da!

Galatasaray’ın 22. Kez şampiyonluk olması sonrasında taraftarlar Fatih Terim’e “İmparator” tezahüratları yapmaya devam ediyor. 22. Şampiyonluk kutlamaları sırasında Fatih Terim’e yeni sözleşme sürprizi yapıldı. Kupanın platforma gelmesinden evvel konuşma yapan Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, bu mutlu dakikalar içindeyken yüreklere atılmış imzaların kağıtlara da atılmasını istediklerini ifade etti. Taraftarların huzurunda İmparator Fatih Terim ile sözleşme imzalamak istediklerini söyleyen Cengiz 5 senelik sözleşmenin 5. Yıldızın kanatlarını dolduracağını belirtti ve merasim başladı.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’in bu konuşması sonrasında Fatih Terim, binlerce taraftarın huzurunda 5 senelik sözleşmeye imzasını attı. Taraftarlar bu durumu coşkuyla karşılarken sosyal medya üzerinde de birçok paylaşım yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2019, 12:05

YORUM EKLE