Fener Ol Kampanyası Nedir? Fener Ol Kampanyasına Nasıl Bağış Yapılır? Fenerbahçe Büyük Destek Kampanyası!

Ekonomik olarak zor durumda olan kulüplerimizden Fenerbahçe, “Fener Ol” adı altında yeni bir kampanya başlattı. Fener ol kampanyası nedir? Nasıl Bağış yapılır? Fener Ol kampanyası ile Fenerbahçe Spor Kulübüne isteyen herkes bağış yapabilecek. Bu kampanya ile kulübün ekonomik anlamda rahatlaması hedefleniyor.

Fener Ol Kampanyası Nedir? Fener Ol Kampanyasına Nasıl Bağış Yapılır? Fenerbahçe Büyük Destek Kampanyası!

Ekonomik olarak kötü günler geçiren Fenerbahçe’de, ekonomik anlamda düzlüğe çıkabilmek için yeni bir kampanya başlatıldı. UEFA ile Finansal Fair Play anlaşması imzalayan kulüplerden olan Fenerbahçe ekonomik olarak, pek çok Türk kulübü gibi borç batağına batmış durumda. Fenerbahçe durumdan kurtulabilmek için “Fener Ol” adında bir kampanya başlattı.

Fenerbahçe otobüsüne 5 yıl önce 4 Nisan tarihinde Trabzon Sürmene’de silahlı bir saldırı gerçekleştirilmişti. Kulüpte bu saldırıyı yapanlarının bulunamamasını protesto etmek için 4 Nisan günü sosyal medya hesapları ve FB TV’nin yayınını saat 19:07’ye kadar kapattı.

Fenerbahçe Kulübü yaptığı ilk paylaşımda; “Fenerbahçe tarihinin en karanlık günlerinden birinde, aydınlık geleceğimize giden hareketi başlatıyoruz. Sen varsan Fenerbahçe yenilmez, unutma! Desteğinle yarınlarımıza umut, geleceğimize FENER OL!” sözlerine yer verdi.

fenerbahce.org/fenerol intenet adresinden bağışlarla ilgili bilgilere ulaşılabilecek. FENER OL kampanyasına bağışlar ise Kredi kartı, EFT, SMS veya PTT şubeleri üzerinden yapılabiliyor.

EFT ile bağış yapmak için Denizbank, Yapı Kredi Bankası, Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası ve Akbank gibi bankalar ile anlaşıldı. SMS ile bağış yapmak için ise FENER OL yazıp 1907’ye kısa mesaj atan kişiler 20 TL bağış yapmış olacak.

Kampanya ile ilgili bütün detaylara www.fenerbahce.org/fenerol adresinden ulaşılabilecek.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2019, 14:39

YORUM EKLE