Fenerbahçe Gönüllülerinden 'Fener Ol' Kampanyasına Müthiş Destek, İşte 24 Saate Toplanan Para

Fenerbahçe Spor Kulübünün başlattığı 'Fener Ol' kampanyasında Fenerbahçe gönüllülerinden müthiş destek yağdı. İlk 24 saatte toplanan rakam 15 milyonu geçti.

Fenerbahçe Gönüllülerinden 'Fener Ol' Kampanyasına Müthiş Destek, İşte 24 Saate Toplanan Para

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün, 4 Nisan 2019 tarihinde başlattığı ‘Fener Ol’ kampanyasında ilk 24 saatte toplanan rakamla ilgili resmi intene sitesinden bir açıklama yaptı. Yapılan yazılı açıklamada toplanan rakamın 15 milyon TL’yi aştığını belirtildi.

Basında çıkan 'Fener Ol' kampanyasının hayal kırıklığı yarattığı yönündeki haberlere istinaden Fenerbahçe camiasından "En güzel yanıtı Fenerbahçe camiası verecek" başlığıyla yaptığı açıklamadan bazı satır başları şöyle:

“Fenerbahçe Spor Kulübü olarak 4 Nisan tarihinde, Kulübümüzün ekonomik özgürlüğü için en önemli adımlardan biri olan ve milyonlarca taraftarımızın katılımını hedefleyen kitlesel destek kampanyamız “Fener Ol” için yola çıktık.

Tüm bu çerçevede; 7'den 70'e milyonlarca taraftarımızın katılımı ve desteğini hedefleyen, kitlesel bir Fenerbahçelilik hareketi olan Fener Ol kampanyamızda amaç, toplanacak tutar olduğu kadar rakamsal olarak da rekor sayıda taraftarımızın katılımını sağlamaktı.

Bu hedefe uygun olarak kampanyamızın başlamasını takip eden sadece 24 saat içerisinde yani bugünkü gazetelerin baskıya girdiği saatte; 10 bin TL'nin üzerindeki kurumsal ve bireysel destekler dâhil edilmeden, gönüllü kitlemizin katkısı sonucu, toplanan tutarın 15 milyon TL'yi aşmış olduğunu, 300 binden fazla taraftarımızın kampanyamıza katıldığını gurur duyarak belirtmek isteriz.

Bu tablo, kampanyamızın tabanımıza nasıl bir hızla yayıldığını, gönüllü kitlemizin Fener Ol'u nasıl sahiplendiğini göstermiş; hedeflerimize ulaşma yolunda bize çok büyük güç vermiş inanç ve motivasyon kaynağı olmuştur."

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2019, 22:34

YORUM EKLE