Fenerbahçe'de Tekrar Forma Giyecek

Fenerbahçe’de forma giyen başarılı oyuncu İslam Slimani, Cezayir Milli Takımı’nda sakatlanmıştı. Kadrodan çıkarılan Slimani’nin Sivasspor karşılaşmasında forma giyebileceği müjdesi verildi.

Fenerbahçe'de Tekrar Forma Giyecek

Son yılların en kötü performansını gösteren Fenerbahçe, bir çıkış yakalamaya çalışıyor. Yönetim değişikliğiyle birlikte halen birtakım parçaları oturtamayan sarı lacivertli ekip, radikal değişikliklere imza atıyor. Özellikle de bundan sonra Süper Lig’de oynayacağı her müsabakaya galibiyet almak için çıkacak Fenerbahçe, Slimani’nin sakatlığıyla üzüntü yaşamıştı.

Slimani’ye yapılan detaylı sağlık testleri sonucunda, başarılı oyuncunun Sivasspor müsabakasında forma giyebileceği söylenildi. Muayeneler sonrasında ciddi sıkıntılar yaşamayan Slimani, antrenmanda doktorların gözetiminde çalışmalarını sürdürdü.

Ali Koç, Ersun Yanal İddialarına Çizgiyi Çekti

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, geçtiğimiz günlerde teknik direktör Ersun Yanal’ın Fenerbahçe’ye gelmesiyle ilgili konuştu. Taraftarın ilgi odağındaki teknik isim Yanal, sarı lacivert ile ilgili olumlu beyanlarda bulunmuştu. Ancak Başkan Koç, Ersun Yanal’ın gündemlerinde olmadığını ve hoca değişikliği için henüz erken olduğunu paylaştı.

Devre arasına kadar bir teknik direktör değişikliği olmayacağını dile getiren Koç, değişime inandığını kaydetti. Cocu ile ilgili yapılan eleştiriler hakkında da konuşan Fenerbahçe Başkanı, durumu sadece Cocu’ya bağlamanın yanlış olduğunu duyurdu. Mevcut gidişatın beklenenin çok daha altında olduğundan bahseden Koç, yaratılan abartı algıların gerçek olmadığını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2018, 02:21

YORUM EKLE