Fenerbahçe’den 3 Oyuncuya Rest

Sezona kötü bir başlangıç yapan ve yenilenme sürecine giden Fenerbahçe’de ayrılık çanları çalıyor. Sarı lacivertli ekipte Volkan Demirel, Aatif ve Dirar’ın kadro dışı bırakıldığı öğrenildi.

Fenerbahçe’den 3 Oyuncuya Rest

Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç’un gelmesiyle birlikte bir yenilenme sürecine gidiliyor. 2018-2019 sezonuna kötü bir başlangıç yapan Fenerbahçe bu sezon 7 maçta sadece 7 puan topladı. Bu bağlamda yönetim, yıllardır Fenerbahçe forması giyen Volkan Demirel’de dahil olmak üzere Aatif Chahechouhe ve Nabil Dirar’ı kadro dışı bıraktı.

Volkan Demirel, son birkaç sezonda üst üste hatalı goller yediği için taraftarların hedefi haline gelmişti. Geçen sezon sözleşmesi sona eren başarılı kaleci bu yıl Fenerbahçe kadrosunda forma giymeyecek.

Teknik Heyetten 3 İsimle de Yollar Ayrıldı

Fenerbahçe konuya ilişkin yazılı açıklamasında, teknik ekipten Turgay Altay, Murat Öztürk ve Alper Aşçı ile yollarını ayırdığına yer verdi. Açıklamada, kulübün yeniden yapılanmaya gittiğine ve gerekli inisiyatiflerin alınması gerektiğine dikkat çekildi.

Başkan Ali Koç, geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Dergisi’nde yazmış olduğu yazıda ilerleyen günlerde bazı isimlerle yolların ayrılacağı mesajını vermişti. Başkanın yazısında, gerekli durumlarda yolların ayrılacağına ve bu konuda tereddüt edilmeyeceğine yer vermişti. İstifa sinyalleri çalmaktayken taraftarların istifa haykırışları bardağı taşıran son damla oldu.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2018, 22:02

YORUM EKLE

Popüler Haberler