Fenerbahçe’den Avrupa Galibiyeti

UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda Spartak Trnava ile karşı karşıya gelen Fenerbahçe, karşılaşmayı 2-0 galibiyetle tamamladı. Sarı lacivertli ekipte forma giyen Ayew, karşılaşmaya ilişkin açıklama yaptı.

Fenerbahçe’den Avrupa Galibiyeti

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D grubu 2. maç kapsamında Spartak Tnava ile karşı karşıya geldi. Karşılaşmada Türkiye temsilcimiz Fenerbahçe, müsabakadan 2-0 galip gelmeyi bildi. Karşılaşmada etkin bir performans gösteren sarı lacivertli Andre Ayew, karşılaşmanın ilk bölümünde zorlandıklarını dile getirdi.

Taraftarlar önünde galibiyet almanın önemine vurgu yapan Ayew, karşılaşmada daha fazla gol atabileceklerini ifade etti. İlerleyen günlerdeki maçların önemine dikkat çeken başarılı oyuncu, bütün maçlarda 3 puan almak için oynadıklarını paylaştı.

Performansım Her Geçen Gün Artıyor

Fenerbahçeli yıldız Andre Ayew, her geçen gün çalıştığını ve performansını artırdığını belirtti. Mağlup olunan karşılaşmalardaki performansından memnun olmadığını kaydeden başarılı oyuncu, elinden geleni yaptığına dikkat çekti.

Başarılı oyuncu karşılaşmanın ilk 45 bittikten sonra taraftarın ıslıklarıyla karşı karşıya kaldı. Üstelik oyuncu 33. dakikada da oyunu geciktirdiği için ıslıklandı. Kimi Fenerbahçe taraftarları ise Ayew’in ıslıklanmasına karşı çıktı ve başarılı oyuncuyu tezahüratlarıyla destekledi. Böylesine kritik bir karşılaşmada yaşanan gergin anlardan sonra Andre Ayew, taraftarların sonuna kadar haklı olduğunu da açıklamasına ekledi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2018, 10:00

YORUM EKLE

Popüler Haberler