Fenerbahçe'nin 17 Yıllık File Bekçisi Volkan Demirel İçin Karar Verildi

Fenerbahçe ile olan sözleşmesi bitmek üzere olan takımın 17 yıllık kalecisi Volkan Demirel'in takımda kalıp kalmayacağı konusunda karar verildi.

Fenerbahçe'nin 17 Yıllık File Bekçisi Volkan Demirel İçin Karar Verildi

Fenerbahçe'nin tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel takımla olan sözleşmesi bitmek üzereyken takımda tekrar kalıp kalmayacağı hakkında sonuca varıldı. Teknik Direktör Ersun Yanal ile özel bir görüşmeye sağlayan Volkan'ın takımda kalmasına karar verildi.

Ersun Yanal, ligin bitmesine 7 hafta kala idman bitimi tecrübeli eldivenle odasında özel bir görüşme yaptı. Uzun süren konuşmanın sonunda, kaleyi Harun Tekin'e teslim edeceğini söyleyen Ersun Yanal, bunun kendisinden vazgeçmek anlamına gelmediğini Volkan Demirel’e iletti.

Tecrübeli hoca Ersun Yanal, ligin bitmesine 7 hafta kala idman bitimi Volkan'la odasında özel bir görüşme gerçekleştirdi. Uzun süren görüşmenin ardından kaleyi Harun Tekin'e teslim edeceğini belirten Yanal, bunun kendisinden vazgeçmek anlamına gelmediğini Volkan Demirel’e iletti.

Ersun Yanal'ın Demirel’e, “Sana çok ihtiyaç duyuyorum, senin bundan sonra hem sahada hem saha dışında en büyük yardımcılarımdan birini olmanı istiyorum. Gelecek yılda beraber devam edelim. 4. yıldızı takarken senin bu takımın kaptanı olarak sahada yanımda olmanı istiyorum. o kupayı kaldırmadan buradan ayrılmayacaksın” diye konuştuğu  öğrenildi. Volkan Demirel'de hocasına destek olacağı sözünü vererek, Ersun Yanal'ın kendisine sunduğu bu teklifi kabul etti.

Yanal'ın Volkan Demirel ile sözleşme imzalanmasını istemesine yönetim kurulu ilk başta olumlu yaklaşmadı. Görüşmeyi sezon sonuna bırakan sarı-lacivertli yönetimi ikna eden ise yuvaya tekrar geri dönen Emre Belözoğlu oldu. Daha sonra Volkan Demirel’in kalmasına sıcak bakan yönetim, kaptanla devam kararı aldı.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2019, 14:23

YORUM EKLE

Popüler Haberler