Fenerol Kampanyasında Son Durum Ne? Fenerbahçe Destek Kampanyası Fener Ol ile Ne Kadar Para Toplandı? FenerOl Yardım Miktarı!

Finansal anlamda ciddi sıkıntılar yaşayan Fenerbahçe'nin UEFA ile Finansal Fair Play anlaşması sonrasında yaşandığı ve önümüzdeki sezonda Avrupa kupalarında yer alamama riski göz önüne alınarak maddi kaynak arayışına hazırlanan Fenerbahçe "Fener Ol" projesi ile destek bulmayı planlayarak hayata geçirdiği Fenerol kampanyasında son durum ne? Kampanyaya katılan taraftarlar Fenerbahçe'ye destek kampanyasında ne kadar para toplandı? diye merak ediyor. İşte Fener ol kampanyasında toplanan güncel para miktarı.

Fenerol Kampanyasında Son Durum Ne? Fenerbahçe Destek Kampanyası Fener Ol ile  Ne Kadar Para Toplandı? FenerOl Yardım Miktarı!

Finansal anlamda ciddi sıkıntılar yaşayan Fenerbahçe'nin UEFA ile Finansal Fair Play anlaşması sonrasında yaşandığı ve önümüzdeki sezonda Avrupa kupalarında yer alamama riski göz önüne alınarak maddi kaynak arayışına hazırlanan Fenerbahçe "Fener Ol" projesi ile destek bulmayı planlıyor. Yakın zaman önce start alan proje için katılım oldukça fazla.

Fener Ol Kampanyası İçin Ne Kadar Destek Toplandı? 

Kampanyaya destek sağlayanların sayısının yarım milyona yaklaştığı öğrenilirken toplanan para, 15 milyon euro yani 17 milyon dolar. Bu miktar, TL üzerinden 100 milyon liraya denk geliyor. Hedeflenen rakam ise 65 milyon euro'ydu. Yine TL üzerinden bakılacak olursa yaklaşık 430 milyon TL'ye tekabül ediyor.

Fener Ol Kampanya Detayları

Başkan Ali Koç, kapmyanda gelinen son durumu ve kampayaya ilişkin detayları sözlü bir şekilde aktarırken bir yanda da kulüp dergisi için yaptığı açıklamasında kampayaya ilişkin şu detayları aktardı: 

"Başlatmış olduğumuz "Fener Ol" kampanyası hem yükümlülüklerimizi yerine getirebilmemiz hemde UEFA Şampiyonlar Ligi katılım yolunda bizi epey rahatlatacak. Hedeflenen başarıya ulaşıldığında Finansal Fair Play şartlarını yerine getirecek ve Avrupa kupalarına katılım hakkımızı korumuş durumda olacağız."

"Kampanyaya ilişkin yapmış olduğumuz 4 Nisan tarihli lansmandakredi kartı, SMS ve banka EFT/Havale ve PTT aracılığıyla 375.000 bin üzerinde işlem gerçekleştirilmiştir. Ulaşmak istediğimiz hedefi göz önüne aldığımızda henüz 1 haftayı doldurmamasına rağmen taraftarın göstermiş olduğu ilgi bizi oldukça memnun etmektedir."

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2019, 02:44

YORUM EKLE
YORUMLAR
Semih saygın
Semih saygın - 2 hafta Önce

Ben de fenerliyim ama milletten para toplayacaklarına futbolculara milyon dolarlar verirken dikkat etsinler. Bir sözüm para verenlere futbolcular 3-5milyon daha kazansın diye para yatiracaklarina gidip ihtiyaç sahibi insanları bulup onlara yardım etsinler.

Hamza
Hamza - 2 hafta Önce

İnşAllah tüm gereken parayı toplarlar bende bir fenerli olarak destek yapmayı düşünüyorum

FB 1907
FB 1907 - 2 hafta Önce

Bende bir fenerli olarak destek yapmayı düşünüyorum

Süleyman
Süleyman - 2 hafta Önce

Fenerbahçemm

mehmet kisaoglu
mehmet kisaoglu - 2 hafta Önce

bir fenerli olarak bir sms at biz yirmi milyon taraftara sahip bir klupbüz yirmi tl kimseyi fakir yapmaz ama fener bahcemizi bulundugu durumdan kurtarir haydi 12. adam hepbirlikte

Fenerli
Fenerli - 3 hafta Önce

Fener bahçs

Fenerli
Fenerli - 3 hafta Önce

Ali koç geldi fener kümeye

Oktay bulut
Oktay bulut - 2 hafta Önce

BJK olarak destek verildi


Popüler Haberler