Forvet Açığı Kapatılabilir, BJK'ne Dikkat Çekici Teklif

Beşiktaş'ın bu sene transfer sezonuna hızlı bir giriş yapmasının ardından takım yöneticileri planlı bir ekip için masaya oturdu. Şenol Güneş onaylarsa forvet açığı Andy Carroll ile kapatılacak.

Forvet Açığı Kapatılabilir, BJK'ne Dikkat Çekici Teklif

Beşiktaş, Süper Lig'in geçtiğimiz sezonunda iyi bir performans göstermesine karşın şampiyonluğu ele geçirememişti. Bir önceki sene ise büyük bir başarı ile kupayı kaldıran takım, önümüzdeki sezon için de ciddi düşünüyor. Şampiyonluğu kaçırmaya niyeti olmayan takım, yeni ekibi kurmak için sürat kesmeden çalışmaya devam ediyor. Cenk Tosun'un takımdan ayrılmasından sonra forvet kanalında problem yaşayan Beşiktaş, listesine yeni isimler ekledi.

Santrafor seçimi için oldukça hassas bir çalışma başlatan siyah beyazlı takımın listesinde Gignac, Benteke, Bony ve Mitroglou yer alıyordu. Oyuncularla görüşmeye başlayan Beşiktaş'lı takıma şimdi de yakın tarihte Fenerbahçe'ye teklif edilen West Ham United'ın yıldız oyuncusu Andy Carroll tavsiye ediliyor.

MENAJERİ DESTEKLİYOR

29 yaşındaki genç oyuncu Andy Carroll'un menajeri Marck Curtis, Beşiktaş ile kurduğu temaslarda oyuncunun hali hazırdaki durumunu aktararak teklifte bulundu. Menajer, Beşiktaş yönetimine, bu sene sözleşmesi devam edecek olan Carroll'u bedelsiz olarak transfer edebileceğini, sene sonunda da yeni anlaşma için birlikte masaya oturabileceklerini söyledi.

West Ham United'dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan oyuncu için ise şimdilik Şenol Güneş'in yanıtı bekleniyor. Güneş'in onay vermesi ile birlikte Beşiktaş'ın üst yöneticileri oyuncunun transferi için harekete geçecekler.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2018, 13:21

YORUM EKLE