Fransa - Türkiye maçı ne zaman? A Milli Futbol Takımı Fransa deplasmanına hazırlanıyor

A Milli Futbol Takımı, 14 Ekim tarihinde Fransa ile oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı. Deplasmanda oynanacak olan karşılaşma için kampa giren milliler Hocaları Şenol Güneş yönetiminde idmanlarını sürdürüyorlar.

Fransa - Türkiye maçı ne zaman? A Milli Futbol Takımı Fransa deplasmanına hazırlanıyor

2020 Avrupa Şampiyonası (EURO 2020) Elemeleri H Grubu maçlarında Anavutluk'u 1-0 yenerek lider olarak devam eden A Milli Futbol takımı Fransa maçına çıkmak için kapma girdi. 14 Ekim'de deplasman çıkacak olan milliler Teknik Direktörleri Şenol Güneş yönetiminde çalışmalarına başladılar 

Riva'da Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde idmana çıkan millilerde sakatlıkları bulunan Emre Belözoğlu, Kaan Ayhan ve Mahmut Tekdemir çalışmalara katılmadı.

Fransa karşısına çıkması planlanan ve ilk 11'de oynayan ıyuncuların büyük bir yenileme çalışmaları yaparken diğeroyuncular idmanlarına sahada devam ettiler.

Milli takım oyuncuları yarın saat 11.45'te uçakla Paris'e gidecekler ve maçın gerçekleştireleceği Stade de France'ta TSİ 20.30'da Şenol Güneş, basın toplantısı düzenleyecek.

A Milli takımı karşılaşma öncesi son hazırlıklarını TSİ 21.00'de Stade de France'ta yapacak.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2019, 13:03

YORUM EKLE
YORUMLAR
Alper
Alper - 8 ay Önce

Türkiyeye güvenimiz sonsuzdur


Popüler Haberler