Fulham'da forma giyen Jean Micheal Seri için Galatasaray ve Milan yarışıyor

Fulham'da forma giyen Jean Michael Seri için Galatasaray ve Milan yarışıyor! Orta sahasını güçlendirmek isteyen Galatasaray'da ilk hedef Seri. Yıldız oyuncu için Galatasaray'ın yanı sıra İtalya devi Milan'ın da devrede olduğu söyleniyor.

Fulham'da forma giyen Jean Micheal Seri için Galatasaray ve  Milan yarışıyor

Sezonun bitmesi ile birlikte kiralık sözleşmesi sona eren Badou Ndiaye ile yeni bir anlaşma sağlamayan Galatasaray yöneticileri, Sevilla’dan Fenando için gelen 4.5 milyon euroluk teklifi de kabul edince gözler orta saha transferine çevrildi. Elinde sadece Donk ve sözleşmesi uzatılan kaptan Selçuk İnan kalan Galatasaray orta saha merkezini yeniden inşa edecek. Fatih Terim ile görüşen kulüp yetkilileri, başarılı teknik direktörün bu bölgeye üç transfer istediğini belirtti.

 Savunma yönü ağır basan bir orta sahanın yanı sıra kuvvetli ve kondisyonu güçlü bir oyuncu düşünen Fatih Terim’in aklındaki ilk isim Jean Michael Seri.

Geçen haftalarda İngiliz basınında da sıkça yer alan haberde Galatasaray’ın oyuncuyu istediği belirtilirken oyuncuya başka taliplerin olduğu da yazılmıştı. Fulham’ın ligden düşmesi ile takımda kalmak istemeyen Seri için Galatasaray 1.5 milyon euroluk kiralama teklifi sunduğu öğrenildi.

Satmak İstiyorlar Ama

Fulham transferde elini güçlendirmek adına yıldız oyuncuyu satmayı düşünüyor. Fakat 27 yaşındaki orta saha oyuncusu için belirledikleri rakam 30 milyon Euro. Bu rakamın yarısını dahi veren bir kulüp henüz bulunmuyor. Geçen haftalarda İtalyan basınındaki haberlere göre Milan’ında Seri için temaslarda bulunduğu öğrenildi. Yıldız oyuncu için daha önceleri Roma Kulübü’nün de adı geçiyordu.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2019, 15:42

YORUM EKLE

Popüler Haberler