Galatasaray'da flaş gelişme! Emre Mor'la prensipte anlaşıldı sıra imzada

Celta Vigo forması giyen Emre Mor'un, Galatasaray ile transfer görüşmeleri yapmak için İstanbul'a geldiği iddia gündeme bomba gibi düştü. Prensipte anlaştığı ve sadece imzaların atılmasına kalan transfer için Galatasaray'dan resmi bir açıklama bekleniyor.

Galatasaray'da flaş gelişme! Emre Mor'la prensipte anlaşıldı sıra imzada

Transfer dönemine hız kesmeden devam eden ve Ryan Babel, Adem Büyük, Valentine Ozornwafor, Jimmy Durmaz ve Şener Özbayraklı transferlerini resmen açıklayan Galatasaray'da, hücum hattına önemli bir takviye gerçekleşmek üzere.

Sarı kırmızılı kulüp Celta Vigo takımında oynayan milli oyuncu Emre Mor ile prensipte anlaşma sağladığı iddiaları konuşuluyor.

Dün akşam saatlerinde İstanbul'a gelen Emre Mor, bugün Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak ve teknik direktör Fatih Terim ile bir araya gelerek bir görüşme gerçekleştirdi. 21 yaşındaki oyuncu, görüşmenin ardından sarı kırmızılı kulüple prensip anlaşmasına vardığı açıklandı.


Emre Mor’un Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Galatasaray yöneticileriyle görüşme yaptığı belirtilen Emre Mor’un, daha sonra İstanbul’dan ayrıldığı belirtildi. Avukatı ile birlikte İstanbul’a gelen ve Harbiye’de bir otelde kalan Emre Mor ile Galatasaray arasında yapılan görüşmelerin olumlu olduğu söylendi. 


Galatasaray yönetiminin transferi bitirmek için Celta Vigo yöneticileri ile temas halinde olduğu öğrenildi. Genç futbolcunun satın alma opsiyonlu kiralık olarak Galatasaray'ın yolunu tutması ve kulübün transferi, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) kısa bir süre içerisinde bildirmesi bekleniyor.


YORUM EKLE

Popüler Haberler