Galatasaray ile sözleşmesi 1 yıl daha uzatılan Selçuk İnan KAP'a bidirildi

Galatasaray spor kulübü, Selçuk İnan ile olan söleşmesini 1 yıl daha uzatarak Kamuoyunu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi. Tecrübeli oyuncu Selçuk İnan 1 kulüpten 1 yıl için 4 milyon TL alacak.

Galatasaray ile sözleşmesi 1 yıl daha uzatılan Selçuk İnan KAP'a bidirildi

Galatasaray'ın takım kaptanı Selçuk İnan'ın kulübü ile olan sözleşmesini 4 milyon TL sabit transfer ücreti karşılığında uzattı. İmzalanan sözleşmenin ardından sarı-kırmızılı kulüp oyuncunun transferini Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.


Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, "Profesyonel futbolcumuz Selçuk İnan'ın sözleşmesi 2019-2020 futbol sezonu sonuna kadar uzatılmıştır. Buna göre Futbolcuya ilgili sezon için 4.000.000 TL net sabit transfer ücreti ödenecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." ifadeleri kullanıldı.

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın takım kaptanı Selçuk İnan'ın sözleşmeyi okumadan güven çerçevesi içinde karşılıklı anlaşarak imza aşamasını gerçekleştirdiklerini söylemesinin ardından tecrübeli oyuncu İnan ise yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

"Hayırlı olsun, bu aslında bir transfer görüşmesi değildi daha önce de konuştuk. Hocama, Yöneticilerimize, Abdurrahim ağabeyime, herkese çok teşekkür ederim. Her zaman asıl olan Galatasaray'dır. Ben Galatasaray'ın kaptanıyım, bunun da bilincindeyim. Tabii ki değerler önemli, bugün bir değere sahip çıktılar. Bence en önemlisi buydu. Birçok başarı yakaladık, 13 tane kupa kazandım burada. Bundan sonraki yıllarda gerek futbolcu olarak gerekirse herhangi bir departmanda görev de alabiliriz. Galatasaraylıyız, Galatasaray'a gönül vermişiz. Dediğim gibi bu bir transfer değildi ama tüm camiamıza hayırlı olsun."
 

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2019, 21:40

YORUM EKLE

Popüler Haberler