Galatasaray Kabuk Değişimine Başladı, Sıcak Çalışmalar Sürüyor

Süper Lig'i şampiyonlukla tamamlayan ve başarılı bir sezon geçiren Galatasaray, yeni sezon için takım değişikliklerini başlattı. 8 oyuncunun kontratı biterken, ilk transfer isimleri netlik kazandı.

Galatasaray Kabuk Değişimine Başladı, Sıcak Çalışmalar Sürüyor

2017-2018 Süper Lig şampiyonu Galatasaray, şampiyonluk sevincini yaşarken bir yandan yeni sezon için çalışmaları başlattı. Takımın gelecek sezon sahaya çıkacak olan kadrosu için erkenden harekete geçen Galatasaray, 30 Haziran itibariyle kontratı biten 8 oyuncusunun sürecini ele almaya başladı. Diğer yandan yeni transferler için de kolları sıvayan takım yöneticileri ilk sözleşmeleri imzalamaya başladı bile.

8 OYUNCU İLE İLGİLİ KRİTİK KARARLAR VERİLİYOR

Galatasaray'ın bu yıl kadrosunda yer alan 8 oyuncunun kontratı 30 Haziran itibariyle sona erdi. Carasso, Yasin, Latovlevici, Eray, Koray, Hakan Balta, Nagamoto ve Denayer bu kapsamda kontratı tamamlanan oyuncular. Galatasaray bu oyunculardan Denayer ve Nagomoto için transfer butonuna bastı ve süreci takip ediyor. Bu isimler arasından Eray'ın sözleşmesinin yenilenmesine olası gözle bakılırken, 4 oyuncu Carasso, Latovlevici, Koray ve Yasin ile takımın yollarının ayrılacağı açıklandı. Hakan Balta ise son sezondaki şampiyonluk ile beraber jübile kararı aldığını açıklamıştı.

RYAN DONK İLE SÖZLEŞME İMZALANDI

Galatasaray'ın yeni transferleri arasında parlayan bir isim de Ryan Donk oldu. İstanbul'da gerçekleştirilen sözleşme sürecinin sonunda KAP'a transferi bildiren Galatasaray oyuncuya yıllık 1 milyon 895 Euro ödeyecek. 1+1 yıl süre ile imzalanan sözleşme takımın hızlı transferlerinden birisi olarak kayıtlara geçti.

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2018, 11:46

YORUM EKLE

Popüler Haberler