Galatasaray Mensah için teklif yaptı! Bernard Mensah kimdir, kaç yaşında?

Galatasaray Mensah için teklif yaptı! Bernard Mensah kimdir, kaç yaşında? Galatasaray Kayserisporlu Bernard Mensah için teklif yaptı.

Galatasaray Mensah için teklif yaptı! Bernard Mensah kimdir, kaç yaşında?

Galatasaray’ın transfer gündemine aldığı Benard Mensah için girişimler sürüyor. Galatasaraylı yetkililer Kayserispor forması giyen oyuncu için yapacağı teklifi hazırladı. Fatih Terim’in isteği dahilinde orta sahaya 3 takviye yapacak olan Galatasaray, Benard Mensah için 3 milyon Euroluk bir teklif yapacak.

Ancak Kayserispor’un Ganalı orta saha oyuncusunu daha yüksek bir fiyata satmak istediği söyleniyor. Galatasaray yaptığı ilk teklifin kabul edilmemesi durumunda kiralama yöntemine başvuracak. Sarı kırmızılı yetkililer ilk teklifin kabul edilmemesi halinde satın alma opsiyonlu kiralama teklifi yapacak.

Benard Mensah

Futbola Guimaraes altyapısında başlayan Mensah, 2015 yılında Atletico Madrid’e transfer oldu. Ganalı orta saha oyuncusu daha sonra Getafe, Kasımpaşa ve Kayserispor’a kiralandı. Kayserispor kiralamanın ardından Mensah’ın bonservisini Madrid ekibinden almayı başardı.  

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 15:42

YORUM EKLE

Popüler Haberler