Galatasaray, o bölgeye transfer için hazırlanıyor

Sarı kırmızılı ekip, sol bekte tek başına kalan Martin Linnes'e alternatif oyuncu arayışına girdi. İşte detaylar.

Galatasaray, o bölgeye transfer için hazırlanıyor

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor’un sol bek için altenatif arayışına çıktığı açıklandı. Martin Linnes’in altenatifi için çalışmalara başlandığı aktarıldı. Carole’nin Sevilla’ya transfer olmasının ardından sol bekte Linnes tek başına kalmış durumda.

Bu durumun takım için sıkıntı doğurabileceğini ön görülen sarı kırmızılı ekibin teknik direktörü, hızlıca transfer arayışına girdi. Bölgede Mariano, Yasin, Rodrigues ve Tarık oynayabilir. Ancak bu sezon formunu hat safhaya çıkaran ve üst düzey performanslara imza atan Linnes’ten herkes oldukça memnun. Teknik direktörün de taraftarın da tamamen beğenisini kazanan Linnes’in kart görmemesi veya sakatlanmaması halinde oynamasında hiçbir engel görünmüyor.

Sık sık transfer görüşmelerinin gerçekleştirildiği açıklandı

Spor sayfalarında, sarı kırmızılı ekibin teknik direktörü Igor Tudor’un sık sık transferlerle ilgili bilgi aldığı aktarılmakta. Takımın bu eksikliğine karşı geçici çözümler arayan Hırvat teknik adamın, mevcut oyuncuları en iyi şekilde değerlendireceği belirtildi.

Takım Gomis’ten çok memnun

A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Galatasaray’ı değerlendirdi.

Hem takım hem teknik direktör hem de taraftarlar Gomis’ten çok memnun. Attığı gollerle gündemden düşmek bilmeyen Gomis, takıma çok büyük katkılar sağlamakta. Takımın bu sezon keyif alarak oynamakta olduğunu belirten futbol yorumcuları, Galatasaray’dan çok memnun kaldı.

Galatasaray takım kaptanı Selçuk İnan’ın ise bu kadroda yer almayacağı belirtilmekte. Takımın mevcut performansının Selçuk’tan daha hızlı olduğu da sıklıkla duyulmaya başlamıştır.

 Igor Tudor’un takımı artık idare etmeye başladığı belirtilmekte. Daha önceleri takımı teknik direktörlerin yerine futbolcuların yönettiği sürekli gündemdeydi. Ancak artık sadece tek bir beyin ile takımın ilerleme kaydettiği görülüyor.

Erman Toroğlu, taraftarların kombine alması gerektiğini belirtti. Takımın bu sezon oynayacağı bütün maçlardan büyük bir keyif alınacağı belirtiliyor. Kadronun Galatasaraylı olmayanları bile heyecanlandırdığı aktarılıyor. 

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2018, 13:28

YORUM EKLE