Galatasaray Okan Kocuk transferinde mutlu sona yakın

Cim Bom'a yeni ve genç bir isim daha geldi. Galatasaray yönetimi, İsmail Çipe'den sonra şimdi de Okan Kocuk'u renklerine bağladı. Galatasay ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak, Muslera'ya alternatif olacağını dile getirdi.

Galatasaray Okan Kocuk transferinde mutlu sona yakın

2011-2012 sezonunda Galatasaray ile anlaşan Fenando Muslera’ya sarı kırmızılı ekipten altenatif geliyor. Geçtiğimiz sezon renklerine Hatayspor alt yapısından bağladığı 1995 doğumlu genç file bekçisi İsmail Çipe’den beklediği performansı göremeyen Galatasaray yönetimi yeni bir yol deniyor. Galatasaray Teknik direktörü Fatih Terim yaptığı açıklamada yeni bir kaleci arayışında olduklarını fakat bunun kesinlikle yerli biri olacağını söylemişti. Bu açıklamanın ardından birçok futbolcuyla görüşmeye başladı sarı kırmızılı yönetim ekibi. Görüşmeye geçilenlerden biri de Bursaspor’da geçen sezon gördüğümüz Okan Kocuk’tu. Buraspor’un küme düşmesinden sonra Galatasaray ile görüşmelere başlayan Okan Kocuk ile yapılan görüşmeler sonuç verdi. Galatasaray ekibi 23 yaşındaki kaleciyi 2,5 milyon TL bonservis bedeliyle renklerine bağladı.

 Muslera’ya Altenatif Olacak

Galatasaray’ın ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak Okan Kocuk ile ilgili görüşmeleri yürütmüştü. Görüşmelerin olumlu sonuç vermesinin ardından yaptığı açıklamada Okan Kocuk’un takıma gelmesi halinde   Muslera’ya altenatif olacağını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2019, 16:27

YORUM EKLE

Popüler Haberler