Galatasaray Voleybol Derbisinde Fenerbahçeyi Mağlup Etti

AXA Sigorta Efeler Ligi büyük bir heyecanla devam ederken, voleybolseverlerin heyecanla beklediği derbi karşılaşması gerçekleşti. Fenerbahçe HDI Sigorta ve Galatasaray HDI Sigorta karşılaşmasında kazanan belli oldu!

Galatasaray Voleybol Derbisinde Fenerbahçeyi Mağlup Etti

Türkiye'nin en büyük erkek voleybol takımlarının karşı karşıya geldiği AXA Sigorta Efeler Ligi büyük bir heyecanla devam ediyor. Ligde 4. haftaya gelirken voleybolseverleri ekranları başına kilitleyen büyük derbi 6 Kasım Çarşamba akşamı gerçekleşti. İki takımın kıyasıya mücadelesinde Sarı Kanarya yeterli performansı gösteremezken, Galatasaray HDI Sigorta büyük galibiyeti üç seti tam puanla tamalayarak elde etti. Maçı 3-0'lık üstünlükle tamamlayan Galatasaray HDI Sigorta, Fenerbahçe HDI Sigorta'yı mağlup etti.

Galatasaray HDI Sigorta Hezimeti

Parke sahada güçlü bir oyun çıkaran Galatasaray HDI Sigorta erkek voleybol takımı, 4. haftada gerçekleşen derbi karşılaşmasında ilk seti 25-20, ikinci seti 25-22 ve son seti ise 25-21 üstünlükle tamamladı. Tüm setlerden tam puan almayı başaran takım derbi karşılaşmasında Fenerbahçe HDI Sigorta erkek voleybol takımını hezimete uğrattı.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2019, 02:01

YORUM EKLE

Popüler Haberler