Galatasaray’da Forvet Enflasyonu

Transfer döneminde tek forveti Gomis’i satan ancak yerine bir takviye yapmayan Galatasaray, ara transfere hazırlanıyor. Şubat dönemi için pek çok golcü isim sarı kırmızılı ekiple anılıyor.

Galatasaray’da Forvet Enflasyonu

Spor Toto Süper Lig’de zirve koltuğunu bırakmak istemeyen Galatasaray, forvet hattına transfer yapmak istiyor. Başarılı golcü Bafetimbi Gomis’ten sonra aradığını bulamayan sarı kırmızılılar için pek çok isim iddia ediliyor. Bunun yanı sıra teknik direktör Fatih Terim’in ara transferde iki forvet transfer edeceği konuşuluyor. 

Oyuncu satın almak yerine kiralayacağı düşünülen sarı kırmızılıların gündeminde Oumar Nisse var. Everton’daki golcü oyuncu Nisse’nin ara transferde Galatasaray forması giyeceği tartışılıyor. Senegalli golcünün bu kadar üzerinde durulmasının sebebi yüksek maliyet sebebiyle alınamaması. Sarı kırmızılı ekipten heyet defalarca teklif götürmüş ancak yeteri kadar kaynak sağlanamamıştı. 

Everton’da Niasse Transferine Olumlu Bakıyor

Premiere Lig ekibi Everton’da hali hazırda 3 forvet bulunmakta. Niesse ise yedek kulübesinde forma şansı beklemekte. Bundan dolayı da takım, ekstra kaynak oluşturabilmek adına golcü oyuncusunu Galatasaray’a transfer etmeye olumlu bakıyor. Ancak bu ismin yanında altenatif golcünün de alınması tartışılıyor. 

Galatasaray’da bir süredir deplasmanda yenilgi alma sorunsalı mevcuttu. Ancak bu sezon aslanlar rakiplerine oranla deplasman galibiyetlerinde daha önde görünüyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2018, 18:59

YORUM EKLE