Galatasarayda Şok! Üyeler Dursun Özbek’in İstifasını

Büyük bir düşüş halinde olan Galatasaray'ın kulüp başkanından üyeler tarafından istifası istendi. Kulüp başkanı olan Dursun Özbek henüz istifa etmedi.

Galatasarayda Şok! Üyeler Dursun Özbek’in İstifasını
Galatasaray'ın kulüp başkanı seçilen Dursun Özbek'in istifa etmesi gerektiği söylendi. Üyelerden popüler isimler ortaya atıldı ve konuşma yaptı. Konuşmalarında Dursun Özbek'in artık bu işten elini çekmesi gerektiğini söyledi. Galatasaray için hiçbir şey yapmadığını ve Galatasaray dışında ailesi olsun akrabaları olsun herkese torpil döndürdüğünü belirten üyelerden Ali Güvenç Kiraz artık istifa etmesi gerektiğini belirtti.

Dursun Özbek'e karşı bir güvensizlik oluştuğunu belirten üyeler kurul toplantısında artık yönetimin değişikliğe gitmesi gerektiğini söyledi. Dursun Özbek yönetiminden ne idari ne mali olarak memnun olmadıklarını açıklayan Yasin Çakmak'ta yönetimin el değiştirmesinin gerekliliğini savundu.

İSTİFA ETMEYECEK

Toplantıda neler konuşulduğunu bilen Dursun Özbek açıklamalara saygı duyduğunu fakat istifa etmeyeceğini belirtti. 22 aydır bu işi yaptığını ve herhangi bir aksilik olmadığını belirten Özbek işine devam edeceğini belirtti.
Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2018, 22:54

YORUM EKLE