Galatasaraylı Serkan Aydın’dan Fener Ol Kampanyası ile Fenerbahçe'ye 500 Bin TL Bağış

Galatasaraylı ünlü iş adamı Serkan Aydın'dan Fener Ol kampanyasına destek. Kampanya ile Fenerbahçe'ye 500 bin TL bağış yapan Aydın'a sosyal medyadan destek mesajları yağdı. Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı'nın komedyen Cem Yılmaz ile yaptığı programda Fener Ol kampanyasına 45 dakikada 7 milyon TL bağış yapıldığı belirtiliyor.

Galatasaraylı Serkan Aydın’dan Fener Ol Kampanyası ile Fenerbahçe'ye 500 Bin TL Bağış

Galatasaraylı Serkan Aydın’ın Fenerbahçe’nin başlattığı Fener Ol kampanyasına 500 bin TL bağış yaptığı öğrenildi. TV8 ekranlarında Acun Ilıcalı ve Cem Yılmaz’ın sunduğu Fener Ol kampanyasına bağışta bulunan Galatasaraylı ismin kim olduğu merakla araştırılmaktaydı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, başlatılan yardım kampanyasına yoğun bir ilgi olduğunu belirtmiş, büyük oranda bağışların toplandığını işaret etmişti.

Fenerbahçe’ye Bağış Yapan İsim Serkan Aydın

Galatasaray camiasından öne çıkan isimlerin de Fener Ol kampanyasına büyük destekler sağladığını anlatan Koç, bütün taraftarlara teşekkür eti. Fenerbahçe’nin bağış kampanyasına destekte bulunan ismin ise Serkan Aydın olduğu açıklandı.

Şimdi de 100 Forma Satın Alıyorum

Ünlü iş adamı Serkan Aydın, Tv8 canlı yayına bağlandı ve Galatasaray taraftarı olduğunu belirterek Fenerbahçe için 500 bin TL bağış yaptığını anlattı. Şimdi ise 100 adet forma satın alacağını aktaran Aydın’a sosyal medyadan destek mesajları yağdı.

Kim Bu Galatasaraylı?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Divan Kurulu toplantısında yaptığı konuşmada bir Galatasaraylı’nın kampanyaya büyük bir destek verdiğini açıklamıştı. Koç, hangi ismin destek verdiğini açıklamamış ve bu konuda merak söz konusu olmuştu. Ilıcalı, bir gecede toplam 350 bin SMS atıldığını açıklamış ve 1 SMS ise 20 TL’ye tekabül etmektedir. Yalnızca 45 dakika içerisinde 7 milyon TL bağış toplandığı belirtiliyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019, 19:28

YORUM EKLE

Popüler Haberler