Gary Rodrigues Fenerbahçe'den ne kadar kazanacak? Gary Rodrigues resmen Fenerbahçe'de!

Fenerbahçe Gary Rodrigues’i alma opsiyonuyla 2 yıllığına kiralık ve bedelsiz olarak transfer ettiğini açıkladı. Rodrigues için Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde gece imza töreni yapıldı.

Gary Rodrigues Fenerbahçe'den ne kadar kazanacak? Gary Rodrigues resmen Fenerbahçe'de!

Gary Rodrigues Fenerbahçe’de !

Fenerbahçe, 28 yaşındaki kanat oyuncusu Gary Rodrigues’i renklerine bağladı.  Fenerbahçe, başarılı oyuncuyu iki yıllığına kiraladı. Oyuncunun kiralanması ile ilgili detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz…

Fenerbahçe  kulübünün  yapmış olduğu  açıklamaya göre ;  Al Ittihad takımında oynayan  Gary Rodrigues'in satın alma opsiyonuyla 2 yıllığına kiralık ve bedelsiz olarak transfer edildiği açıklandı.

Açıklamada, Rodrigues için Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde gece yapılan  imza töreninde yönetim kurulu üyesi Selahattin Baki ve sportif direktör Damien Comolli'nin hazır bulunduğu  da ifade edildi.

2017-2019 sezonunda Galatasaray'da da  61 kez forma giyme şansı  bulan  ve 13 gol yiyen Yeşil Burun Adalı futbolcu, 2017-18 sezonunda şampiyonluk  sevincini yaşadı.  

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 15:57

YORUM EKLE

Popüler Haberler