Genç Yıldız İçin Atik Davranan Galatasaray Hedefine Ulaştı

Osmanlıspor'un genç yıldızı Serdar Gürler, geçtiğimiz dönemde birçok yöneticinin merceğindeydi ancak yeni sezon için oyuncuyu kazanan Galatasaray oldu!

Genç Yıldız İçin Atik Davranan Galatasaray Hedefine Ulaştı

Şampiyonluk heyecanını kısa kesip yeni sezonun başarısının temellerini atmaya başlayan Galatasaray, Fatih Terim yöneticiliğinde çalışmalarını son hız sürdürürken, bir yandan da kadroya katılacak yeni isimlerin belirlenmesine yönelik hareketlilikler devam ediyor. Galatasaray'ın yeni sezon için ekibinde düşündüğü isimlerden birisi olan Serdar Gürler'in adı da bu hareketlilik için de geçmekteydi. Son dönemde Osmanlıspor'da çizdiği oldukça başarılı profilin sonucunda, birçok önemli takımın radarına yakalanan yetenekli futbolcu için Galatasaray bir hayli atik davrandı ve sonunda oyuncu ile el sıkışıldı.

SERDAR GÜRLER RESMİ OLARAK GALATASARAY'DA!

Yakın dönemde Beşiktaş'ın çok istekli bir şekilde takımına almaya çalıştığı Serdar Gürler için Galatasaray'ın işlemleri tamamlandı bile. Oyuncu için Osmanlıspor ile 1 yıllık sözleşmeyi neredeyse tamamlayan Galatasaray, oyuncu için el sıkıştı.Takımının 29 maşında 12 gol kaydederek, yılın en iyileri arasına adını yazdıran oyuncu, Galatasaray'da bu sene büyük başarılara imza atma fırsatı elde edebilir. Şampiyonlar liginde değerlendirilebilecek oyuncu, eğer bu yolda ilerlerse kısa süre içerisinde en pahalı Türk yıldızlar arasında da yer alabilme şansına sahip.

Şimdilik oyuncunun resmi imzasıyla alakalı bir basın açıklaması yok ancak aktarılan bilgiler elinin kulağında olduğu yönünde. Yine içeriden aktarılan bilgilere göre Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim, oyuncunun kampa katılmasını sabırsızlıkla bekliyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2018, 13:31

YORUM EKLE

Popüler Haberler