Hasan Ali Kaldırım'dan sevindiren haber dönüş tarihi belli oldu

Fenerbahçe’ye Hasan Ali Kaldırım’dan sevindiren haber geldi. Sezon başında hazırlık maçında sakatlanan Hasan Ali Kaldırım’ın sahalara dönüş tarihi belli oldu. Tedavi için ABD’ye giden tecrübeli sol bekin birkaç gün içerisinde takımla birlikte çalışmalara başlayacağı öğrenildi.

Hasan Ali Kaldırım'dan sevindiren haber dönüş tarihi belli oldu

Fenerbahçe’de uzun süredir sahalardan uzak kalan ve geçtiğimiz hafta tedavi için ABD’ye giden Hasan Ali Kaldırım’dan iyi haber geldi. New York’ta tedavilerine devam edilen tecrübeli sol bekin, birkaç gün içerisinde İstanbul’da olacağı ve takımla birlikte çalışmalara başlayacağı öğrenildi.

Kaldırım’ın Fenerbahçe’nin Yukatel Denizlispor mücadelesinde sahada olmasına engel bir durumun olmadığı da öğrenildi.

Hasan Ali Kaldırım sezon başındaki hazırlık maçında sakatlanmıştı ve Süper Lig’de hiçbir resmi maçta mücadele etmemişti. Kaldırım’ın takımla çalışmalara başlayacağının kaydedilmesinin ardından, Fenerbahçe’de Nabil Dirar’ın ameliyat sürecine başlandığı öğrenildi.

Hasan ali Kaldırım’ın yokluğunda sol bek pozisyonunda görev alan Nabil Dirar’ın kasık fıtığı nedeniyle ameliyat olacağı ve yaklaşık 1 ay kadar sahalardan uzak kalacağı kaydedildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 13:05

YORUM EKLE

Popüler Haberler