Hollandalı Teknik Adam Sallantıda

Fenerbahçe'nin Süper Lig'de hiç beklemediği olumsuz sonuçlar ile karşı karşıya kalmasının ardından bir de 4 gol ile mağlup edildiği Zagreb maçı, teknik adam Cocu'yu sallantıya soktu.

Hollandalı Teknik Adam Sallantıda

Süper Lig'de bu sene hezimetler ile karşı karşıya kalan sarı kanarya bir türlü istediği akışı tutturamadı. Ligde 11. sıraya kadar gerileyen Fenerbahçe uzun yıllar hiç bu kadar negatif bir yönde ilerlememişken bütün oklar teknik adam Phillip Cocu'ya çevrildi. İki gündür takımda devam eden dalgalanmalarda peş peşe gelen söylentiler ise kafalarda karışıklık yarattı.

Ortaya atılan iddialara göre Phillip Cocu'nun teknik adam olarak sahaya çıktığı Zagreb maçını tribünden izleyen Ali Koç, dördüncü golün kaydedilmesinin ardından ayağını yere sertçe vurarak, maçı terk etti. Hemen ardından yöneticiler ile temas kurduğu öğrenilen Koç'un, Cocu'nun iyi bir hoca olduğunu ancak Türkiye'ye alışamadığını söylediği iddia edildi. 

BEŞİKTAŞ MAÇI KRİTİK

Fenerbahçe'nin sıradaki karşılaşması, üç büyüklerin kara kartalı. Bu karşılaşma sonrasında ise Phillip Cocu'nun akıbetinin kesinleşeceği düşünülüyor. Daha önce Cocu'nun gidişatına bağlı olarak eğer bir olumsuzluk görülürse devre arasında gönderilebileceği konuşuluyordu ancak eğer Beşiktal maçından olumsuz sonuç alınırsa, acil olarak teknik adamın gönderilebileceği düşünülüyor. Şimdilik havalar sarı kanarya cephesinde bir hayli gergin.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2018, 10:49

YORUM EKLE