İranlı Golcü Allahyar Takımına Veda Etti Fenerbahçeye Geliyor!

İran'lı genç golcü Allahyat takımına veda etti. Henüz 17 yaşındaki genç futbolcu Fenerbahçe'ye geliyor! Sosyal medya hesabından Fenerbahçeli taraftarlarla bir poz paylaşarak gündeme oturdu.

İranlı Golcü Allahyar Takımına Veda Etti Fenerbahçeye Geliyor!

Fenerbahçe ile anlaşmaya varan Allahyar Saaydmanseh, kulübü İstiklal için sosyal medya hesabından veda mesajı yayınladı. 17 yaşındaki golcü oyuncu, İstatiklal’e çok şey borçlu olduğunu ve ayrılsa dahi kulübün bir parçası olmaya devam edeceğini belirtti. İleriye dönük yatırım planı için Fenerbahçe’ye alınan genç futbolcu, 29 Haziran 2019 günü 18 yaşına basacak.

Santrafor oyuncusu Allahyar’ın öncelikle Fenerbahçe altyapısına gönderilmesi beklenmekte. Bu sezon İran Ligi’nde 15 profesyonel müsabakada forma giyme şansı bulan Sayyadmanesh, 2 gol ve 2 asistlik performansla takımına katkıda bulundu.

Yurtdışı basınından edinilen bilgiye göre, genç oyuncu Fenerbahçe bayrağı ve sarı lacivertli ekip taraftarlarıyla fotoğraf çekti. Allahyar Sayyadmanesh Fenerbahçeli taraftarlarla olduğu görseli de Instragram hesabından paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2019, 10:23

YORUM EKLE

Popüler Haberler