Josef De Souza Transferden Caydı, Fenerbahçe'de İşler Karıştı!

Fenerbahçe'nin orta saha yıldızı Josef De Souza'nın West Bromwich transferi için yapılan tüm anlaşmalar ve çalışmalar bir anda hiç oldu! Souza'nın takımdan transfer yolu kapanıyor.

Josef De Souza Transferden Caydı, Fenerbahçe'de İşler Karıştı!

Fenerbahçe, Süper Lig'de istediği gibi bir başlangıç yapamamasının yanı sıra UEFA Avrupa Ligi'nde de eleme sonrasında takımda önemli düzenlemelere gitti. Eleme sonrasında finansal fairplay limitinde kotaran Fenerbahçe, transferler için atağa geçti. Geçtiğimiz günlerde önemli transfer çalışmalarını hızlandıran Fenerbahçe takımın orta saha yıldızı Josef De Souza'nın West Bromwich Albion'a transferi için anlaşmaya girmişti.

ÖNCE ONAYLADI

Fenerbahçe'nin güçlü transferler yapabilmek için ihtiyacı olan finansal kaynağı elde etmek üzere Josef De Souza transferi çalışmaları bir süredir devam ediyordu. Son süreçte West Bromwich Albion takımı ile 11.5 milyon Euro bedel karşılığında anlaşma sağlayan Fenerbahçe, yıldız oyuncunun transferi için son aşamaya gelmişti. Josef De Souza'da bu gelişmeleri destekleyerek, gitmek istediğini beyan etmişti. Fenerbahçe bu transfer sayesinde önemli transferlerini finanse edecekti. Ancak bir son dakika gelişmesi tüm planları alt üst etti.

JOSEF TRANSFERDEN CAYDI

West Bromwich Albion'un talibi olduğu ve 11.5 milyon Euro bedel ile yıldızlarının arasına dahil edeceği Josef, dün Fenerbahçe yönetimi ile görüşerek transferi onaylamadığını bildirdi. Josef'in cayma sebebi olarak ise West Bromwich Albion'dan istediği parayı alamaması olarak belirtildi.

TAKIMDA KALMASI OLASI GÖRÜLÜYOR

Dün gerçekleştirilen antrenmanlara katılan de Souza, Fenerbahçe yöneticileri tarafından ziyaret edildi. Oyuncuya takımı zor durumda bıraktığı bildirilirken, yarın Avrupa takımları için transfer sezonunun sona erecek olması, Souza'nın transferini engelleyeceği profilini çizdi. Haliyle oyuncunun takımın orta sahasında karşılaşmalara çıkmaya devam edeceği düşünülüyor. Zira transferin iptali bilgisinden sonra West Bromwich Albion'un Josef yerine orta saha yıldızı PSG'nin Grzegory Krychowiak'ın sağlık kontrolü sonrasında anlaşma masasına oturması, West Bromwich'in transfere artık yanaşmayacağına bir gösterge oldu.

Fenerbahçe'nin bu süreç sonrasında nasıl bir yol izleyeceği ise henüz kesinlik kazanmadı.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2018, 13:05

YORUM EKLE