Kamp Öncesi Son Çalışmalar Tamamlandı, Ciğerci Yine Görünmedi

Galatasaray, İsviçre'de gerçekleştireceği kamp öncesinde son antrenmanlarını da tamamladı. Yoğun bir çalışma programı izleyen takımın son antrenmanlarında da Tolga Ciğerci görülmedi.

Kamp Öncesi Son Çalışmalar Tamamlandı, Ciğerci Yine Görünmedi

Yeni sezona bomba gibi hazırlanan ve transferleri ile gündeme sık sık gelen Galatasaray bir yandan antrenmanlarına da yoğunlaşmış durumda. Son çalışmaları için toplanan ekip oyuncuları dün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde 2 aşamalı bir antrenman gerçekleştirdi. Oyuncuların ilk aşamada yenilenme çalışmalarını salonda tamamlamalarının ardından, ikinci etapda dayanıklılık testi gerçekleştirildi. Takımın teknik direktörü Fatih Terim'in de katıldığı çalışmalar bu şekilde tamamlanırken takım bugün izinli olacak.

Dün gerçekleştirilen idmanlara, Norveçli futbolcu Martin Linnes'ın da sağlık kontrolleri tamamlandıktan sonra katıldığı bilgisi paylaşıldı. Ancak çalışmalara bir süredir katılmayan Tolga Ciğerci'nin dün de idmanlarda bulunmadığı bilgisi paylaşıldı.

İSVİÇRE ÖNCESİ 1 GÜN TATİL

Bugün tatil yapan Galatasaraylı oyuncular yarın yoğun bir çalışma programına dahil olmak üzere İsviçre kampına gidecekler. 7Temmuz Cumartesi günü itibariyle başlayacak olan kamp çalışmaları 21 Temmuz'da sona erecek. Yeni sezonda hem Şampiyonlar Ligi hem de Süper Lig başarısı için mücadele edecek olan sarı kırmızılı takımın devam eden transferleri için de çalışmalar arka planda yoğun olarak devam ettiriliyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 20:01

YORUM EKLE