La Liga’da İki Milli İsim Yine Karşı Karşıya Gelecek

La Liga’da mücadele vermekte olan eski Galatasaray oyuncuları olan Emre Çolak ve Arda Turan yeniden karşı karşıya gelecek. Emre Çolak ise bu karşılaşma öncesi açıklamalarda bulundu;

La Liga’da İki Milli İsim Yine Karşı Karşıya Gelecek

Deportivo La Coruna’da forma giyen milli oyuncu Emre Çolak, Barcelona karşılaşması öncesinde önemli açıklamalarda bulundu. Ligin 27. haftasında milli gururumuz Arda Turan’ın forma giydiği ve dünya yıldızlarından oluşan Barcelona’yla karşı karşıya gelecek olan Deportivo, zorlu bir mücadele geçirecek. La Liga’daki ilk sezonu olmasına rağmen büyük başarılara imza atan ve beğeni kazanmayı bilen Emre Çolak, Barcelona maçını çok önemli bir fırsat olarak değerlendirdi.

Kendimi Gösterebilmem İçin İyi Bir Fırsat

Ligin favori takımlarından olan Barcelona ile olan karşılaşmanın kendisi için çok önemli fırsat olduğunu ve bu karşılaşmada kendisini gösterebileceğine değindi. Bununla birlikte özelikle de Katalan ekibiyle oynanan her karşılaşmanın çok büyük öneme sahip olduğuna değinen Çolak, karşılaşmanın keyfini çıkaracağını belirtti. Bununla birlikte Barcelona’nın Paris-Saint Germain karşısında aldığı tarihi galibiyetin takıma büyük bir moral olduğu belirtildi. Bu karşılaşmadan da beraberlik veya galibiyet ile ayrılmak istendiği belirtildi.

Arda Turan İle Sık Sık Görüşüyorum

Karşılaşmalar sonrasında Arda Turan ile sık sık görüştüğünü ve maçların değerlendirmelerini yaptığını belirten Emre Çolak, yarın milli gururumuz Arda ile oynayacağı için çok mutlu olduğunu belirtti.

İki Eski Galatasaraylının La Liga Mücadelesi Çok Konuşulacak

Galatasaray takımında yıllarca mücadele veren ve ülkemiz ligine göre daha üst konumda olan La Liga’da iki gururumuz da bizleri gururlandırmakta. Gösterdikleri performanslarla büyük ilgi gören ve orada çok sevilen bu iki isim de yarın karşı karşıya gelecek. Maçın favori takımı Arda Turanlı Barcelona olarak görülse de yine de bu karşılaşmada çok heyecanlı dakikaların yaşanacağı tartışılmaz gözüyle bakılmakta.

İki eski Galatasaray oyuncusunun da birbirine karşı galip gelebilmek için bütün mücadelesini ortaya koyacağı belirtilmekte. Bununla birlikte Deportivo La Coruna’nın alacağı bu galibiyetin çok büyük bir öneme sahip olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Ligin en favori takımları arasında yer alan ve dünya yıldızı isimlerin forma giydiği bu karşılaşmanın Deportivo açısından daha da zorlayıcı olacağı tahmin ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2018, 12:48

YORUM EKLE